UWAGA!

Młodość wolna od Papierosa

 
Elbląg, Młodość wolna od Papierosa
fot. (arch. portEl.pl)

30 maja już po raz siódmy Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu organizuje imprezę inaugurująca Ogólnopolską Kampanię Społeczną z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu – pod hasłem „Młodość wolna od Papierosa”.

Uczniowie elbląskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (ok.1000 osób), przejdą kolumną z ul. Saperów do Placu Jagiellończyka, gdzie odbędzie się finał happeningu. W trakcie przemarszu młodzież będzie niosła plakaty z hasłami antytytoniowymi.
       W trakcie imprezy nastąpi ogłoszenie wyników konkursu na najlepsze hasło antytytoniowe. Jury konkursu wyłoni szkołę, która zwycięży w konkursie. Podczas happeningu przewidziany jest pokaz Zumby oraz „gry podwórkowe”.
      
       Palenie tytoniu stanowi nadal jedną z najistotniejszych przyczyn wielu groźnych chorób nękających dorosłą część populacji Polski. Pomimo obserwowanych pozytywnych zmian postaw wobec problemu palenia tytoniu, sytuacja nadal nie jest zadawalająca. Problem palenia tytoniu i jego następstw dotyka niestety coraz częściej, także ludzi młodych.
      
      
oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama