UWAGA!

Młodzi Demokraci zapraszają na spotkanie

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci oraz Koło nr 5 Platformy Obywatelskiej w Elblągu serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 11 kwietnia (piątek) w siedzibie przy ulicy Odzieżowej 12.

Sami o sobie mówią: Jesteśmy organizacją ludzi chcących uczestniczyć w budowie Polski nowoczesnej, wolnej i silnej, zajmującej godne miejsce w Europie i Świecie. Pragniemy, aby w naszej ojczyźnie każdy obywatel mógł w pełni korzystać z wolności obywatelskich i gospodarczych.
     - Promujemy udział mieszkańców w życiu politycznym, społecznym i ekonomicznym – wyjaśnia Marek Kucharczyk, przewodniczący Stowarzyszenia Młodzi Demokraci region warmińsko – mazurski, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej w Elblągu. - Szczególnie zależy nam na tych, którzy realizują swe aspiracje życiowe w środowiskach lokalnych. Dążymy do upowszechniania wśród ludzi postaw obywatelskich i wiedzy ekonomicznej. Propagujemy profesjonalizm, pracowitość, odpowiedzialność i uczciwość, które to cechy są niezbędne w społeczeństwie obywatelskim i gospodarce rynkowej. W swych działaniach pragniemy współpracować ze wszystkimi, którym bliska jest tradycja liberalna, konserwatywna i chadecka, a w szczególności z tymi siłami politycznymi, których program najlepiej służy budowie Polski w jakiej pragniemy żyć.
     Spotkanie organizacyjne Stowarzyszenia Młodzi Demokraci rozpocznie się o godz. 16 zaś Koła nr 5 Platformy Obywatelskiej o godz. 16.30.
     Więcej informacji można zasięgnąć pisząc na maila: marekkucharczyk@op.pl
      bądź zaglądając na strony internetowej: www.elblag.smd.org.pl lub www.kolo5.elblag.pl.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama