UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Artykuł wygląda na zwykłą ustawkę w obronie obecnej wladzy. Widać strach w UM Elbląg, że Pan Śliwka może wygrać i tylko po to są te długie wywody jako ta władza jest niedobra, ale po co ją zmieniać. "Pani, " a raczej redaktor POrtelu, który to napisał, wypowiada się w imieniu większości elblążan, chyba robiła jakieś badania, pewnie nie, ale wie co inni zrobią. Panika w elbląskim układzie zapanowała, gdy referendum zorganizował Pan Rembelski. Niewiele zabrakło do zmian. Daj Boże żeby wyrzucono z UM Elbląg nieudaczników z PO, PSL i lewicy odpowiadających za zniszczenie miasta.
  • redaktor @bra - Szanowna Pani/Szanowny Panie, artykuły dziennikarzy portElu zawsze podpisujemy naszymi inicjałami lub nazwiskiem. To jest list Czytelniczki, której dane znamy, a która poprosiła o anonimowość, do czego jak każdy Czytelnik ma prawo. Jej list to głos w dyskusji, która jak widać budzi zainteresowanie Czytelników i zmusza do refleksji. Dlatego zdecydowałem o opublikowaniu tego listu. Bez względu na to czy się z tą opinią jako redakcja zgadzamy czy nie. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    redaktor(2024-02-07)
  • @redaktor - Rafał, przyjmij mnie do redakcji na jeden dzień. Jako członek redakcji będę miał dostęp do danych personalnych autorki tego smutno-smutnego listu i powiem Ci wtedy, czy to jest to nazwisko, o którym myślę, a jeśli tak, to jedzie z kilometra krypto-polityką i nawet będę w stanie powiązać z ugrupowaniem i kandydatem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    DasModel(2024-02-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @redaktor - Panie Rafale nie zgadzam się z Pana wieloma działaniami bo ponieważ długo by je wymieniać ale w kwestii obrony danych owej Pani mam wątpliwość dwojakiego roadzaju - pierwsza to ta że to materiał para-wyborczy i moim zdaniem każdy kandydat pwoinien na niego odpwiedzieć bo jeśli nie odpowie to co z niego za kandydat.... Z drugiej strony jeśłi ma odpowiedzieć to będzie to materiał wyborczy czy nie będzie to materiał wyborczy i czy powinien być płatny czy też nie ? Ale skoro mówie Pan o refleksji to pozwolę sobie wysłać Panu duża obszerniejszy list i to zupełnie nie anonimowy który być może i Pana skłoni do refleksji a może i komentarza redakcyjnego....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @redaktor - druga refleksja jest nieco głębsza-owa Pani, przypomina pewne fakty, które wyglądały w rzeczywistości, inaczej niż je opisuje.. "Szansa" nie została pozostawiona sama sobie. To, że mamy w Elblągu sporo starych budynków jest faktem. Warto byłoby je rewitalizować, jak to robić widać w "Hotelu Młyn". " Szansy" nie było stać na takie inwestycje, ale dokładnie w tym samym czasie przystępowałem do remontu pomieszczeń na Łączności 3 i to właśnie lokal, który był naszą redakcją, był pierwszą propozycją, którą Miasto przedstawiło Szansie i nawet o zgrozo na wizytę w naszym lokalu przyszedł i sam Dyrektor Departament i Szefowa Biura Prezydenta Miasta i sam Prezes Szansy. Niestety lokal nie spełniał wymogów NFZ dotyczących lokali tego rodzaju instytucji. Chciałbym być piękny i młody. Ale nie jestem i muszę z tym żyć. Skoro nie udało się znaleźć odpowiedniego miejsca to szanse "Szansy" na dalsze działanie sa niemal zerowe. I czy opis tego, w czym miałem przyjemność uczestniczyć czy już nie ? Mam zatem milczeć gdy ktoś pisze nieprawdę czy jednak mam coś zrobić, by ją pokazać ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • @DasModel - Pewnie z biura motorówki?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Kat_Na_Idiotów(2024-02-08)
Reklama