UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc I znów okazja żeby przypomnieć o tym czego Pani poseł nie zrobiła - zapewne z lenistwa..... Organizacje pozarządowe w Elblągu lokują środki publiczne na kontach nieoprocentowanych dorabiając przy okazji banksterów którzy wypłacają sobie milionowe premie a Pani Falej w imię własnej wygody się sprawa nie zajmuje. Łajdactwo organizacji nierządu publicznego jest zatem przez Panią Falej akceptowane - to chyba już jakiś rodzaj mafii. Nieoprocentowane miliony to straty setek tysięcy złotych rocznie - to Pani poseł zupełnie nie obchodzi.... Żenujące
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-26)
  • @MariuszLewandowski-Fc - te respiratory to ile razy były kupowane i sprzedawane - wiesz, to napisz.
  • MariuszLewandowski-Fc Nie wiem - dla mnie cała pandemia koronoświrusa to żart z rzeczywistości a o przekręty Pis-owskiej "etyty" w Warszawce niech się martwią Warszawiacy - ja jestem za daleko żeby patrzeć na wszystkie lepkie ręce nierobów w całej Polsce. Ale tych kilku z Elbląga pozwolę sobie ocenić jak na to moim zdaniem zasługują.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-26)
Reklama