UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co wy tu dziadki za pierdoły piszecie o tajemnicy służbowej i warcie na bramie? Typowa mentalnośc z PRL. Wojsko ma ćwiczyć a nie stać na bramie i malować trawniki na zielono. Teraz są satelity jakbyście nie wiedzieli i wróg już dawno wie gdzie i jaki sprzęt mamy, bo nawet jak by stał zakryty w garażu to jak jest wystawiany na ćwiczenia to go łatwo z góry policzyć. I proszę mi tu nie pitolić jakichś legend, że w 15 minut byliście gotowi! Pewnie, że w 15 minut ale data "niezapowiedzianego" alarmu była znana od miesiąca!
  • Widze gościu że jesteś wojskowym. Nie chcę cię obrażać ale w d---e byłeś i g---o widziałeś. Zapytaj tych dziadków jak było i nikt trawy nie malował. Ty pewnie 15 minut szukasz swojego smartfona. Za moich czasów zagrożenie było bardzo realne a teraz tylko patrzysz na sojusznika zza oceanu. Dosłużyłem się starszego bosmana sztabowego a teraz cieszę się emeryturką. A w razie gdy Ojczyzna będzie w potrzebie stanę w jej obronie. Przysięgałem. NIE CHCE MI SIĘ Z tobą GADAĆ.
Reklama