UWAGA!

Motocykliści w Domu Dziecka

Elbląg, Motocykliści w Domu Dziecka

Jak co roku, już od kilku lat, elbląscy motocykliści – chyba najbardziej hałaśliwa społeczność w naszym mieście – zajechali w niedzielę 29 maja zrobić pozytywne zamieszanie w elbląskim Domu Dziecka. Zobacz zdjęcia.

Już od godziny 10.30 na parkingu przy Żegludze zjeżdżali się ci, na których temat opinie są tak różnorodne, jak osobowości każdego człowieka. Przyjeżdżali swoimi wyczyszczonymi jednośladami, ale i nie tylko. Gościnnie, zresztą już od ponad roku, wspomaga nas grupa pod wezwaniem Rafała Wiśniewskiego na pojazdach typu quad.
       Jaka jest motocyklistka czy motocyklista, mogli się osobiście przekonać mieszkańcy naszego miasta, którzy przybywali robić sobie zdjęcia na naszych pojazdach oraz z naszymi motocyklistkami, motocyklistami i kierowcami quadów. Odbywali małe przejażdżki, rozmawiali, wypytywali się o wszystko, co związane jest z motocyklami i nie tylko.
       Tuż przed południem w asyście policji ruszyliśmy kolumną przez miasto, aby punktualnie o godzinie 12 wjechać na teren elbląskiego Domu Dziecka. Po krótkim powitaniu przekazaliśmy tym razem nie zabawki czy słodycze, a prezent w postaci ufundowanego kursu prawa jazdy kat. B dla Julii, wychowanki Domu Dziecka, oraz informację, że 16 czerwca dzieci jadą na całodniowy podbój Trójmiasta. Aqua park, Skwer Kościuszki, okręt wojenny oraz wiele innych atrakcji, których nie zabraknie im w tym dniu.
       Oczywiście, to wszystko nie odbyło by się bez pomocy osób prywatnych i instytucji wspierających naszą inicjatywę, a są to: Elbląscy Motocykliści, Klub Motocyklowy „Orzeł”, Nauka Jazdy „Adam”, Zbigniew Wilk – Transport Autobusowy. Jeszcze raz w imieniu organizatorów ogromne i szczere: dziękujemy! A największym podziękowaniem niech będą uśmiechnięte buźki dzieciaków, które dosiadały ryczących maszyn.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama