UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak czytam te posty to tylko jedno do mnie dochodzi, większość którzy się tu wypowiadają sa zwyczajnie tępi(przepraszam ale tak jest) po 1 nikt nie ma pojęcia o ekonomii po 2 nic o niczym nie wiecie ale się wypowiadacie po 3 jesteście małomiasteczkowi, nie czytacie, tylko karmicie się tym syfem z tvp Ruch MRG przez kilka lat nie wpłynął na nasze niebezpieczeństwo, owszem na początku jeździli pasacierze ale w tej chwili dominują zwykli szarzy mieszkancy jeźdźący kilka razy w mc. Przemyt?? Jaki przemyt pare paczek i pełny bak?? zart za kilka lub kilkanaście godzin stania w kolejce tylko współczuć. Prawdziwi przemytnicy maja układ i smigaja z dziesiątkami wagonów, wiec mnie nie rozsmieszajcie. Ruscy kupowali tak naprawdę wszystko łącznie z wizytamiu dentystów, fryzjerów(nie tylko parówki) pod koniec czerwca byłem w scheratonie w sopocie podjezdźa rusek S klassa w coupe AMG(dla zielonych 800 tys zł), jako klient. Widzicie tylko ze swojej perspektywy gdzie celem numer 1 jest sąsiad który jeździ passatem i handluje a cel numer 2 to rusek kupujący parówki w biedrze. Sporo stracimy przez te prywatna decycje kaczynksiego ale do was i tak to nie dotrze bo najważniejsze jest to czym was karmia w tv(zagrozenie, bla bla bla) zal tylko ze ten elblag to taka dziura w której każdy każdemu z uśmiechem wje .by nóz głęboko pod zebra dla paru groszy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    wstydnieukiidziady(2016-08-10)
  • @wstydnieukiidziady - jedzie z pustym bakiem na granice, wraca z pełnym i z uśmiechem na gębie sprzedaje paliwo za parę groszy więcej, ot mentalność
Reklama