UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ktos wyzywa jezdzacych po palwio patologią, zastanów sie gamoniu bo to co piszesz nie ma sensu. To jest łańcuch który wyglada tak: nie mam roboty szukam dochodu, nie ma dochodu w postaci granicy, szukam dalej, czasem zostaje niestety tylko droga przestepstwa. Wiem ze sporo na to nie pojdzie, ale niektórzy napewno tak. Zatem wole handlujacego paliwem sasiada który ma z czego zyc od sasiada który w nocy kradnie radia i samochody zeby sie utrzymac. Mam nadzieje ze dotarło do was tłuki bo czesto widze te chamskie wpisy i dziwi mnie ze nikt tego mechanizmu nie rozumie.
  • @Paka - miej pretensje do tych co zrobili z regionu i naszego miasta kamieni kupę. .a nie do Pisu, który nie wydaje zgody na przemyt i traktuje Rosję zgodnie z zasadą wzajemności. .Plan Morawieckiego!!! kibicuj rządowi, on chce dla Polaków czegoś więcej niż utrzymywanie się z przemytu, chce godnej pracy, dobrze wynagradzanej. .Słonina zlikwidował mleczarnie, zakłady przemysłowe. W latach 90 zlikwidowali większość firm działających w naszym mieście, w państwie. Uwłaszczyli się cwaniaki od balcerowicza, sld, uw, esbeki i reszta, a my walczymy teraz między sobą, zamiast stanąć po stronie rządu, który jak nikt wcześniej chce zadbać o tych co na dole!
Reklama