UWAGA!

Na koń!

2005-06-18
14:55
Elbląg, Na koń!

Rozpoczęły się przygotowania do II Regionalnych Zawodów Konnych w Skokach przez Przeszkody - Elbląg 2005, które odbędą się we wrześniu w Bażantarni. Wezmą w nich udział renomowani zawodnicy z Polski Północnej, a także goście z Rosji. Rozegrany zostanie także prestiżowy konkurs o "Puchar Elbląskiego Biznesu".

Organizatorem zawodów jest Klub Jeździecki "Champion".
     - Zawody te są kontynuacją ubiegłorocznej, bardzo udanej rywalizacji sportowej, która jest wyśmienitą promocją Elbląga i na stałe wpisała się do kalendarza imprez jeździeckich - mówi Henryka Szumna, prezes Klubu Jeździeckiego "Champion". - Przewidujemy, że w tegorocznych zawodach wezmą udział renomowani zawodnicy z Polski Północnej oraz goście z Rosji. Zainaugurowana zostanie także Elbląska Liga Jeździecka, w której startować będą uczniowie z elbląskich szkół uczestniczących w zajęciach Szkółek Jeździeckich KJ "Champion" oraz innych klubów i ośrodków położonych w powiecie elbląskim.
     - Rozegrany zostanie również prestiżowy konkurs o "Puchar Elbląskiego Biznesu" - dodaje Henryka Szumna. - Do udziału w nim zapraszamy wszystkie firmy, które wśród swoich właścicieli, wspólników i pracowników, posiadają jeźdźców pewnych swoich umiejętności, ale nie uprawiających tego sportu profesjonalnie. Każda z firm ma prawo zgłoszenia dwóch zawodników i dwóch koni. Będzie to konkurs specjalny - dokładności z jedną rozgrywką.
     Warunkiem uczestnictwa w rywalizacji o "Puchar Elbląskiego Biznesu" są oczywiście umiejętności jeździeckie oraz wniesienie opłaty startowej, która wynosi: 600 zł (pakiet podstawowy) lub 800 zł (pakiet "plus"). Pakiet podstawowy obejmuje: prawo startu zawodników (każdy na jednym koniu), prawo umieszczenia logo firmy na ubraniu jeźdźca, czapraku i derce konia, podwójne zaproszenie VIP na zawody, a dla zwycięzcy - prawo wręczenia nagrody głównej na wyznaczony cel charytatywny podczas uroczystej ceremonii po zakończeniu konkursu.
     Pakiet "plus" dodatkowo obejmuje prawo ustawienia reklamy firmy na placu konkursowym w czasie rozgrywania zawodów oraz trzy podwójne zaproszenia VIP na zawody. Informacja o konkursie, wraz z listą zawodników i reprezentowanych firm zostanie opublikowana na łamach prasy.
     - Kieruję też apel do przedstawicieli firm, które nie mogą wziąć udziału w tym konkursie, bo na przykład nie posiadają jeźdźców, o ufundowanie nagród finansowych bądź rzeczowych do poszczególnych konkursów - kontynuuje Henryka Szumna. - W konkursach przewidywane są nagrody pieniężne za miejsca od I do IV oraz rzeczowe za miejsca od I do VI. W zamian za taką pomoc umieścimy logo firmy darczyńcy na terenie odbywających się zawodów, a także we wszelkich materiałach reklamowych wydawanych z tej okazji oraz na stronie internetowej klubu. Będziemy również o hojności informować podczas zawodów.
     Przedstawiciele lokalnego środowiska biznesowego, którzy chcieliby wesprzeć zawody hippiczne bądź wziąć w nich udział proszeni są o kontakt z Klubem Jeździeckim "Champion", tel. 642-58-59 lub 507-104-424.
     II Regionalne Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody zostaną rozegrane 3 września w godz. od 10.00 do 18.00 na polanie z wiatami w Bażantarni. Pomoc przy ich organizacji zadeklarował Urząd Miejski w Elblągu.
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama