UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Śmiejcie się z wyglądu, ale gość z tego przybytku to lakieruje chyba najlepiej w Elblągu, Kalinka czy inni papryki mogą przyjść do niego na lekcje...
  • Może coś w tym jest. Idąc na jakość nie dorobiszsię kokosów.
  • "Chyba" najlepszy e Elblągu i przy tym "chyba" pozostańmy.
  • "Może coś w tym jest. Idąc na jakość nie dorobiszsię kokosów. " - Wręcz przeciwnie, partactwa jest pełno wszędzie, porządna robota będzie polecana, wierz mi, że ludzie wolą zapłacić ciut więcej, ale mieć pewność i spokój że będą mieli dobrze zrobione.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Zennon.(2022-07-04)
  • @Zennon. - Taką teorię popieram w 100% niestety w realu nie wygląda to tak kolorowo. Kilkanaście lat temu popsuł mi się samochód. Rozpytałem znajomych do kogo się udać. Polecili mi mechanika. Miał być super. Pogrzebał po dwóch dniach awaria się odnowiła więc wróciłem do"fachowca"sytuacja powtórzyła się ze trzy razy. Zrobili prawie remont kapitalny silnika i nic to nie dało skasowali ponad 1000zł. W końcu zabrałem się sam. Wystarczyło wymienić palec rozdzielacza za 11 zł. Innym razem po zakupie samochodu postanowiłem wymienić wszystkie płyny. Tym razem udałem się do ASO. Obserwowałem jak"fachowiec" wymieniał mi płyn Hamulcowy. Dużą strzykawką wyciągnął płyn ze zbiorniczka wyrównawczego, wlał trochę swieżego i stwierdził, że na tym polega wymiana. W innym ASO połamali mi plastykową osłonę silnika itd, itp. Prędzej trafi się 6 w lotto niż na uczciwego fachowca, który ma pojęcie o tym co robi.
  • Masz rację. Dzisiaj nie ma już mechaników, są tylko wymieniacze części.
  • dziś prawdziwych fachowców już ni ma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Amerykan(2022-07-04)
  • Ciężko Ci dogodzić. Albo znajomych masz z gatunku nie znam się ale polecę byle kogo. Remont kapitalny silnika za 1000PLN cuda na kiju jak za darmo. Spodziewałeś się, że w ASO wymienią Ci płyn metodą nowatorską, nowy zbiornik płynu hamulcowego + nowy płyn. Wtedy masz sterylną pewność, że kropla płynu nie została w układzie Panie fachowiec. Mechanika ma się jednego sprawdzonego tylko wtedy kolejka jest na 2 tygodnie do przodu. Co znowu rodzi problem ależ on ma chore terminy...
Reklama