UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najwyższy czas odwołać nieudolnego władze miasta na czele z prezydentem, niech nie szkodzą dłużej naszemu miastu. Dopóki oni są wola 88 procent mieszkańców by powstał 4 port Rzeczypospolitej nigdy się nie spełni a my wszyscy będziemy tracić ogromne pieniądze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    13
    TeofilSkorupa(2023-05-26)
  • @TeofilSkorupa - Skąd Ty te banialuki nabierasz ? Ile osób podpisało się za portem ? 88% ? Chyba w Twoich mokrych snach. To nakreśl nam jakie to ogromne pieniądze czekają Elbląg w formie zysków ? Nie pustych pieniędzy na pseudo inwestycje.
  • Jedyne co potraficie to toczyć pianę a o ekonomii i gospodarce zielonego pojęcia nie macie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    TeofilSkorupa(2023-05-26)
  • @TeofilSkorupa - Tak to wytłumacz mi ekonomicznie zarobki Pani Sadurskiez PiS w PZU.2 miliony 50 tysiecy złotych zarobiła za jeden rok pracy. Do teraz około 10 ciu milionów. PZU wie o ekonomii tyle że co roku składki podnosi frajerom jak TY.
  • @TeofilSkorupa - Tak to wytłumacz mi ekonomicznie zarobki Pani Sadurskiej z PiS w PZU.2 miliony 50 tysiecy złotych zarobiła za jeden rok pracy. Do teraz około 10 ciu milionów. PZU wie o ekonomii tyle że co roku składki podnosi frajerom jak TY.
  • @TeofilSkorupa - Tobie nawet liczenie %%% nie idzie. PiS i ekonomia. Stworzyć problem, ogłosić dopłaty i udawać że jest się zbawcą. Inflacja Was już dawno przerosła. Ekonomiści. Demokracja skończyła się już dawno kiedy rząd zauważył że ludzi można przekupić ich własnymi pieniędzmi.
  • @TeofilSkorupa - Odwołać to się możesz towarzyszu skorupa pisowski podnóżku i wazeliniarzu do składu pompek rowerowych pi
  • @TeofilSkorupa - Panie Teofilu, jakby te 88% chciało się wypowiedzieć to wzięłoby udział w ankiecie, nie ważne już w czyjej. Niechże Pan przestanie się ośmieszać i da spokój.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    kataryna(2023-05-26)
  • @TeofilSkorupa - No ja specjalnym matematykiem nie jestem ale liczyć potrafię. Czy uważa Pan, że 49% udziału w zyskach jest więcej niż 100%? A jak Pan myśli czy gdyby rząd przejął 51% udziałów to te zyski gdzie byłyby inwestowane, na terenach portu należących do miasta czy może gdzie by poszły? Tak się składa, że tereny gdzie jest terminal przeładunkowy i tereny na których może powstać nowy terminal ( jak będzie potrzebny oczywiście) to tereny miasta. To oczywiste, że miasto zachowując zarządzanie portem będzie te środki lokować w rozwój portu. ECH WY LUDZIE!!, zmanipulowani, małej wiary. Ja w zasadzie dziwię się Prezydentowi, że takich hejterów jeszcze nie podał do sądu.
Reklama