UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • elblazanie w tej ankiecie pokazali tootalny brak szacunku dla harleya i calej tej rady bezradnych. Elblazanie pokazali ze nie daja wam mandatu zaufania do reprezentowania sprawy portu na arenie krajowej. Elblazanie sie wam przygladali jak w imie swoich prywatnych uprzedzen i nienawisci do PIS, toczycie wojenke kosztem miasta, kosztem mieszkancow. te 12 % to jest nokaut dla harleya i bezradnych bo 88% elblazan popiera opcje rozwoju portu z prawdziwego zdarzenia przez polski rzad! 12% dalo sie zmanipulowac tum pytaniem w sowieckim stylu. jak patrze na tych oblakanych cwierka i motorowke to mam ochote zadzwonic po panow z bialymi kaftanami, chorzy ludzie, chorzy z nienawisci a ten motorowka to juz calkiem oszalał, nagrywa te swoje filmiki w ktorych non stop straszy pisem. was trzeba leczyc!
  • @precz - Nie kombinuj pisowski trollu. Elblążanie pokazali pisowskiemu panu R. gdzie mają PIS jak zbierał podpisy na referendunio desantowe PIS, pamiętasz, czy nie?
  • @precz - Misiu, nie brałem udziału w ankiecie i NIE popieram PIS, nie miałem kiedy tylko podpisać. Skad te wnioski 88%, chyba we snie
Reklama