UWAGA!

Na spotkanie z dzielnicowym

Dzielnicowy Ci pomoże - pod tym hasłem na spotkanie zapraszają dzielnicowi. Jutro (we czwartek) spotkają się z miejszkańcami Zawady, a w piątek policyjny namiot stanie przy ul. Nowowiejskiej.

Jutro od godziny 13.00 do 15.00 na parkingu przy Biedronce (ul. Odrodzenia) w specjalnie oznakowanym namiocie z logo policji i znaczkiem "Bezpieczny Elbląg", z mieszkańcami spotkają się dzielnicowi I rewiru oraz funkcjonariusze Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
     - W trakcie spotkania wszyscy chętni mogą oznakować swój rower – zachęca Ewa Ziółkowska z zespołu prasowego policji w Elblągu. - Jednocześnie informujemy, że dzień później namiot prewencji stanie przy ul. Nowowiejskiej i w godzinach od 13 do 15 informacje udzielane będą mieszkańcom II rewiru dzielnicowych.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Od kiedy to nasz policja potrafi pomóc?? kpiny sobie robicie !!!
 • Jasne że kpiny, mieszkam na grunwaldzkiej i dzielnicowego nie widziałem, a co rusz ktoś nam dewastuje klatke, nie raz juz mu składalismy wizytę, nie zareagował nawet ich szef
 • A może namiot postawić przy ulicy Kalenkiewicza przy wjeździe do żłobka i przedszkola gdzie mieści się plac zabaw dla osiedlowych dzieci mimo zakazu ruch jak na Marszałkowskiej w Warszawie w godzinach 6-8 i od godz 14-16 , wzdłuż ulicy Kalenkiewicza są znaki zakaz zatrzymywania się a sznury samochodów ciągle stoją czy ktoś ze służb porządkowych się zastanowił w razie zagrożenia pożarowego / zero dojazdu karetki pogotowia/ A Policja przejeżdża i zero reakcji dlaczego w centrum od ręki jest reakcja oraz mandat.
 • Elblascy polucjanci w radiowozie zabrali mi legitymację, a po wypisaniu mandatu nie oddali! Radiowoz T215 - 14 sierpnia ok. godz 4 rano!! Mandat podpisywałem przed wypisaniem! W innym przypadku grozili skierowaniem do sądu! Podpisałem dlatego ze mieszka w innym mieście. To zwykli naciągacze!! Wstyd. Darmozjady zyjacy na koszt podatnikow.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rademenes(2005-08-18)
Reklama