UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Mieszkam blisko parku, wiec poszedłem na spacer sprawdzić osobiście. .. i faktycznie mamy kolejny elbląski bubel o ile projekt faktycznie wyznacza przebieg ścieżki. .. "- tak, nawet kruwa jeszcze nie jesteś pewien, ale już robisz raban i krytykujesz, że BUBEL. Sie dowiedz, zorientuj, a jak sie potwierdzi to gadaj, a nie na odwrot czytelniku od siedmiu boleści. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    13
    asdsdasdasdds(2021-01-20)
  • @asdsdasdasdds - @asdsdasdasdds po to istnieje portel. .. aby takie tematy wrzucać na forum i każdy z Nas mógł się dowiedzieć ze źródła o problemie i jego rozwiazaniu. Idąc Twoja chorą ideologią to każdy by tylko siedział w domu i o nic nie pytał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Zmiana pokoleniowa(2021-01-20)
  • @Zmiana pokoleniowa - Można wrzucać, można sie dowiedzieć i owszem, ale takie przymiotniki to sobie można zostawić na koniec, a nie "gunwo, szmelc, po co to komu!", a czytelnik nawet nie ma pojecia do czego sie właściwie odnosi. Zamiast rzucać bublami, nasz czytelnik mógł najpierw napisać tak: "droga redakcji, czy możecie sie dla mnie upewnić, że to to coś szerokie na 50cm to nie ścieżka rowerowa? bo nie daje mi to spać po nocach". jakby mu to redakcja potwierdziła, to by wtedy mogl powiedzieć: "ło matko, jaki bubel!". Już zrozumiałeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    asdsaddasdads(2021-01-20)
  • @asdsaddasdads - @asdsaddasdads przecież dokładnie tak napisałem do redakcji, to ja wysłałem to zdjęcie i e-mail. I było tak jak mówisz, jestem rowerzysta i nie dawała mi ta inwestycja spać po nocach, wiec postanowiłem działać. Rozmawiasz z autorem pomyslu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    asdsaddasdads(2021-01-20)
  • @asdsdasdasdds - jak masz blisko parku to raczej - poszłem, bo jak daleko to - poszedłem
  • @asdsaddasdads - Przyjacielu, szkoda zdrowia na jeżdżenie między ludźmi po parkac, polecam Krasny Las do Jeleniej Doliny, Bażantarnie, Próchnik tam jest i ładnie i spokojnie, a i bliżej natury. Pozdrawiam!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    assdasdsadsd(2021-01-20)
Reklama