UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te chamstwo wyzierające zza wypowiedzi tych tam rowerzystów, rozbraja. ''Będą łazić '', ''madki z bąbelkami''. Zróbcie porządek ze sobą, nauczcie sie kultury jazdy na jezdniach, ścieżkach i chodnikach które zawłaszczacie pieszym. Jesteście zakałą dla kierowców i pieszych. Teraz chodniki w parkach mają być dla was, a ten wąski pasek ze zdjęcia dla rodziny z dziećmi. Gratuluję pomysłodawcom.
  • Sorry, ale ta ścieżka jest dla nas, a Ty się oburzasz, że na mnie, że robią dla nas ścieżki ? Zróbcie porządek ze sobą ? Zakały kierowców i pieszych ? A gdzie mam jeździć jak nie po ulicy czy chodniku skoro nie ma ścieżek ? A teraz jak robią ścieżkę i chce tam jeździć to Ty masz o to pretensje ? Jakieś błędne myślenie masz. To na ścieżce rowerowej można chodzić i puszczać dzieci luzem, które w każdym momencie mogą wybiec pod rower i to ja mam uważać na CIebie ? Czy chodzisz po ulicy zamiast po chodniku i twierdzisz, że to Kierowcy mają na Ciebie uważać ?
  • Tyle z mojego postu zrozumiałeś ile sam chciałeś, albo zwyczajnie nie ogarniasz. Tym gorzej. A, że jesteście w dużej liczbie zakałami dróg i chodników, to wie każdy ich użytkownik.
Reklama