UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Narzekają, bo żeby postawić auto blokując wjazd do garażu to trzeba być ślepcem lub idiotą. Na Modrzewinie jest tyle miejsca. Wystarczyło tam wybudować Galerię i zbudować więcej miejsc parkingowych. A teraz i tak większość wyjeżdżających z Galerii jedzie przez ulicę Żyrardowską. Można było chociaż wymyśleć np. rondo na skrzyżowaniu ulic PŁK. Dąbka z Al. Odrodzenia i ulicą Ogólną. A gdzie według Was mają postawić swoje pojazdy mieszkańcy bloków jako jedyni uprawnieni do parkowania pojazdów na tych parkingach. Chyba, że mieszkańcy zaczną stosować bardziej drastyczne metody karania nieodpowiedzialnych kierowców, czego oczywiście nie polecam. Każdy kierowca powinien znać przepisy kodeksu drogowego i ma obowiązek te przepisy przestrzegać. Myślę, że to jest zrozumiałe.
  • Nie wysilaj się, dla elbląskiego tumaństwa nic nie jest zrozumiałe, oprócz ich własnych zasad, które sami sobie obmyślili.
  • A kto Ci powiedział, że jako mieszkaniec jesteś jedynym uprawnionym do stawiania swojego pojazdu? hmmm ja jestem mieszkańcem Żyrardowskiej i takiego czegoś nie widziałam. .. ? Gdzie to pisze, że tylko mieszkańcy mogą parkować ? Czy to znaczy, że Twoi goście parkują na Modrzewinie ? I w jaki sposób stwierdzasz czy to mieszkaniec, gość czy obcy??? Jakieś kompletne bzdury wypisujesz tu. Czyżby wrodzona złośliwość. .. ?gos2015
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    gos2015(2015-04-01)
  • Jesteś kobietą, więc z zasady nie patrzysz na znaki drogowe.
Reklama