UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagrodziliśmy kobiety przedsiębiorcze

 
Elbląg, Od lewej: Anna Klimczak, Agnieszka Rancia (odbierała nagrodę za panią Lewecką), Joanna Świąder, Joanna Kałmuczak
Od lewej: Anna Klimczak, Agnieszka Rancia (odbierała nagrodę za panią Lewecką), Joanna Świąder, Joanna Kałmuczak (fot. AD)

Wszystkie łączy to, że postanowiły zaryzykować i same sobie być sterem, żeglarzem i okrętem. To kobiety przedsiębiorcze i aktywne, takie, które biorą sprawy we własne ręce. I to właśnie je postanowiliśmy docenić, dlatego też wraz z Elblaską Izbą Gospodarczą oraz Urzędem Pracy w Elblągu zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs. W ubiegły piątek, w hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach naszym Laureatkom uroczyście wręczyliśmy nagrody.

Konkurs był przeznaczony dla przedsiębiorczych kobiet, które w okresie od stycznia 2003 do grudnia 2013 (ostatnie 10 lat) założyły i prowadzą do dziś działalność gospodarczą na terenie Elbląga lub powiatu elbląskiego, braniewskiego.
       Wszystkie Panie musiały napisać esej na temat "Jak własna firma zmieniła moje życie". Wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem najlepiej oddały ideę konkursu, przyznaliśmy również wyróżnienie.
      
       I. miejsce - pani Anna Klimczak, Firma Usługowa Ozon,  za esej Wyozonowane życie. Nagroda: kompleksowa kampania reklamowa na łamach portEl.pl o wartości 5 tysięcy zł oraz zaproszenie na Wieczór kobiet przedsiębiorczych „Kobieta z Klasą” w hotelu Srebrny Dzwon
       II. miejsce - pani Anna Lewecka, Agencja Pracy Tymczasowej Personalny Serwis,  za esej Jestem kobietą sukcesu. Nagroda: pakiet 30 ogłoszeń komercyjnych portEl.pl oraz zaproszenie na Wieczór kobiet przedsiębiorczych „Kobieta z Klasą” w hotelu Srebrny Dzwon.
       III. miejsce - pani Joanna Świąder, Psi Salon Luna, za esej Robię to, co kocham. Kocham to, co robię. Nagroda: pakiet 15 ogłoszeń komercyjnych portEl.pl oraz zaproszenie na Wieczór kobiet przedsiębiorczych „Kobieta z Klasą” w hotelu Srebrny Dzwon.
      
       Wyróżnienie: pani Joanna Kałmuczak, Bra-Fitting Salon Neomi, za esej Uśmiech klientek to rzecz bezcenna.
      
       Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy!
      
       Relacja z całej imprezy
      
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama