UWAGA!

Nagus na Modrzewinie i na cmentarzu

 
Elbląg, Nagus na Modrzewinie i na cmentarzu

Na Modrzewinie znowu pojawił się ekshibicjonista - alarmuje nasza Czytelniczka. - Wygląda na to, że namierza ofiarę z ukrycia, z krzaków położonych na górce. Gdy zbliża się kobieta biegnie zdyszany, żeby zastąpić jej drogę i obnaża się od stóp do głów. Policja radzi, by w takich sytuacjach dzwonić pod numer alarmowy. Na miejsce jest wówczas wysyłany patrol, tak jak dziś, na cmentarz Agrykola. Tam również grasował nagus.

W grudniu 2013 r. na Modrzewinie, w okolicach ul. Kwiatkowskiego i Jana Pawła II, również był widziany mężczyzna, który się obnażał. Wówczas kobieta, która spacerowała tam z psem zaalarmowała Straż Miejską. Na miejsce wysłane zostały patrole, także policyjne.
       Teraz sytuacja wydaje się być podobna.
       - Mężczyzna krąży na ul Kwiatkowskiego, na tej utwardzonej drodze prowadzącej w głąb poligonu - informuje Czytelniczka. - Wygląda na to, że namierza ofiarę z ukrycia, z krzaków położonych na górce. Gdy zbliża się kobieta biegnie zdyszany, żeby zastąpić jej drogę i obnaża się od stóp do głów, dotykając również swoich genitaliów. Ma czarną kurtkę i czapkę z daszkiem. Widziałam go już dwukrotnie w godzinach 13 - 15.
       Policja nie otrzymała zgłoszenia w tej sprawie, ale funkcjonariusze apelują, by w takich sytuacjach dzwonić pod numer alarmowy.
       - Tak, jak dziś (21 lutego), gdy około południa otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażał się na terenie cmentarza przy ul.Agrykola - mówi asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Na miejsce został wysłany patrol pieszy, który monitorował sytuację na cmentarzu. Opisane zachowanie mężczyzny to wykroczenie tzw. wybryk nieobyczajny w miejscu publicznym  - wskazuje policjant. -  Grozi za to kara ograniczenia wolności, grzywna nawet do 1500 zł lub nagana.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama