UWAGA!

Najładniejszy balkon, loggia, taras

Elbląg, Urząd Miejski w Elblągu organizuje konkurs na najładniejszy balkon, taras, loggię, a także najładniejsze zagospodarowanie terenu wokół budynków wielorodzinnych
Urząd Miejski w Elblągu organizuje konkurs na najładniejszy balkon, taras, loggię, a także najładniejsze zagospodarowanie terenu wokół budynków wielorodzinnych (fot. archiwum)

Przypominamy - w Urzędzie Miejskim przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na najładniejszy balkon, taras, loggię, a także najładniejsze zagospodarowanie terenu wokół budynków wielorodzinnych. Termin składnia zgłoszeń upływa 1 lipca. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości od 200 zł do 900 zł.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto uważa, że jego balkon, loggia lub taras czy też teren wokół domu jest ładny i godny pokazania. Zgłoszenia można składać osobiście w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM pok. 100. Można również wysłać list na adres wydziału, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg z dopiskiem "Konkurs". Szczegółowych informacji można zasięgnąć dzwoniąc pod nr tel. 239-31-00 lub 239-31-01.
     Zgłoszone balkony, loggie i tarasy, jak również tereny wokół budynków oceniać będzie specjalnie powołana komisja konkursowa. Kryterium oceny są walory estetyczne. Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się na początku września. W kategorii najładniejszy balkon, taras, loggia pierwsza nagroda to 500 zł, II - 400 zł, a III - 300 zł. Planowane są również trzy wyróżnienia po 200 zł. Natomiast w kategorii najładniejszych terenów wokół budynków przewidziano trzy wyróżnienia po 900 zł każde.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ta jasne zainwestuje se taki w kwiatuszki i już leci po nagrodę żeby mięć zwrot włożonych pieniędzy. Gdzie tu sprawiedliwość. Początek konkursu powinien się zaczynać sprawdzeniem i ocenianiem tych którzy sami się przyczynili do ładnego wyglądu tj. sami zasiali i wyhodowali ładne kwiatuszki na balkonach tarasach itd. Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Osobiście lubię ładne balkoniki, zawsze to trochę urozmaici nam codzienność.
 • Gagi3, przez ciebie przemawia pie...na Polska zazdrosc !!!
 • Bez przesady tyle kwiatów
 • Przepraszam ja was wszystkich bardzo ale ten balkon jest pokazywany od lat i co roku jest tak samo zarośnięty. To nie jest ładne to wygląda tak jakby ktoś postawił wszystkie kwiaty jakie miał w domu i je tak zostawił. Osobiście wole coś stonowanego,ale o gustach się nie dyskutuje.............
 • Oj "P" Ty masz swieta racje - wyglada "toto" jak zachwaszczone pole - coz i to prawda, ze o gustach.... ale mi sie "toto" nie podoba
 • ...i to ma być ładny balkon ? Ładny balkon to estetyczny balkon pasujący do otoczenia, a nie jakieś kszaczory i robale / owady do nich lecące - komary i inne takie.
 • "najładniejsze zagospodarowanie terenu wokół budynków wielorodzinnych" -dobre sobie ,jak ludzie na Zawadzie chcieli to zrobic to zaraz wprowadzono oplaty za grunt to teraz maja to w dupie.(tylko w Polsce mamy idiotów w urzdach)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Morientes(2005-06-21)
 • Proponuję zrobić konkurs na najbrzydszy balkon (takie TOP 50), te co są piękne to i tak będa ,a te paskudne może właściciel chociaż pomaluje.
 • od kilku lat oglądam ten gąszcz który nie ma nic wspólnego z estetyką i serdecznie podziwiam innych mieszkańców lokali sąsiadujących za cierpliwość do sprzątania.
 • A gdzie to jest zrobione?
 • Posadzcie winogron niech sie pnie po budynku. Idzie ocieplenie i palmy bedzie mozna miec przed domem jak nie pociagnie nikt.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wiesniak(2005-06-21)
 • To jest na Wladyslawa IV 4 6 8 w ktorejs z tych !!! moja babcia nad nia mieszka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  najula(2005-06-21)
Reklama