UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepsi w zbiórce surowców wtórnych

Przedszkole nr 21, Szkoła Podstawowa nr 12 i Gimnazjum nr 4 - te placówki zwyciężyły w XII edycji konkursu na selektywną zbiórkę puszek, baterii, nakrętek i makulatury, przeprowadzonego w elbląskich placówkach oświatowych w roku szkolnym 2007/2008.

Dziś (28 maja) w Gimnazjum nr 4 przy Zespole Szkół nr 1 odbyło się podsumowanie tego konkursu. Uroczystość otworzyła dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Hanna Trybińska, a wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach przedstawił dyrektor Zakładu Utylizacji Odpadów Marian Wojtkowski. Oto one:
     
     
     
     Przedszkola:
     I miejsce - Przedszkole nr 21 (nagroda pieniężna 1 600 zł)
     II miejsce - Przedszkole nr 29 (sprzęt nagłaśniający)
     III miejsce - Przedszkole nr 23 (ekologiczne pojazdy - rowerki)
     Szkoły podstawowe:
     I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 12 (nagroda pieniężna 1 600 zł)
     II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów (monitor panoramiczny)
     III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 18 (sprzęt sportowy)
     Gimnazja:
     I miejsce - Gimnazjum nr 4 (nagroda pieniężna 1 600 zł)
     II miejsce - Gimnazjum nr 7 (monitor panoramiczny)
     III miejsce - Gimnazjum nr 6 (telewizor) i Gimnazjum nr 5 (wieża + DVD)
     Wyróżnienie specjalne - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2.
     W kategorii szkół średnich nagród głównych nie przyznano.
     

 


     Podczas uroczystości część artystyczną pod tytułem „Dzieje Ziemi” zaprezentowali wspólnie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 i Gimnazjum nr 4.
     - Zdobycie pierwszego miejsca w XII edycji konkursu na selektywną zbiórkę odpadów jest kolejnym sukcesem w dziedzinie ekologii uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników Gimnazjum nr 4 - mówi Halina Dolna, koordynator ds. ekologii w tej szkole. - Wcześniej zdobyli oni bowiem tytuł Szkoły Ekologicznej, Mistrza Segregacji, wreszcie w ubiegłym roku szkolnym w XI edycji Konkursu na selektywną zbiórkę surowców wtórnych zajęli drugie miejsce w kategorii gimnazjów i szkół średnich.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama