UWAGA!

Nakręceni WOŚP

 
Elbląg, Nakręceni WOŚP
(fot. nadesłana)

Już w sobotę, 12 stycznia, w Szkole Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu się działo! A co się działo? XXVII Finał WOŚP!

Od godziny 10 „jedenastka” tętniła życiem. Smakowite zapachy, wesoła muzyka, radosna atmosfera ściągały licznych sympatyków idei pomagania i dobrej zabawy. Można było skosztować smakołyków przygotowanych przez niezawodnych rodziców i uczniów. Każdy sposób na zebranie pieniędzy był dobry: liczne loterie, rzuty do kosza, zabiegi upiększające, fotobudka, kącik fotografii polaroidem, stanowisko pierwszej pomocy czy gier logicznych. Na wielu stoiskach proponowano własnoręcznie wykonane kosmetyki, ozdoby, bibeloty. Nie sposób było przejść obojętnie obok pakunków – niespodzianek czy miejsca, gdzie młodzi styliści kolorowymi refleksami upiększali włosy.
       Oprócz atrakcji przygotowanych przez uczniów zainteresowanie budziły występy magika zaczarowującego rzeczywistość, popisy wokalne i taneczne naszych zdolnych wychowanków. Zaprezentowała też swoje umiejętności trenująca w SP 11 grupa karateków. Wśród rzeszy odwiedzających tego dnia szkołę krążyli wolontariusze z puszkami WOŚP, które szybko wypełniały się po brzegi.
       Jak co roku najwięcej chętnych przyciągnęła licytacja zgromadzonych przez wolontariuszy gadżetów. Można tam było znaleźć wszystko – artykuły do wyposażenia domu (np. niezwykłe kryształowe lustro), torebki i plecaki hand made, koszulki i przedmioty z logo WOŚP, wyroby artystyczne i smakowite torty bezowe.
       Dziękujemy uczniom, ich rodzicom i wszystkim zaangażowanym w organizację szkolnego finału. Cieszymy się, że spotkaliśmy się z taką pomocą i hojnością. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie swojego czasu na działanie dla dobra dzieci!
       To był dobry wstęp do niedzielnego kwestowania. Uniesieni radosną atmosferą czujemy siłę do dalszego wspierania orkiestry.
      
Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama