UWAGA!

Napisz, jak bardzo kochasz

2019-02-05
12:00
Napisz, jak bardzo kochasz

Zbliżają się Walentynki, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Nie chcesz po raz kolejny obdarowywać ukochanej osoby pluszowym misiaczkiem, czekoladkami czy kwiatami? W tym roku szukasz czegoś zupełnie innego? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiadasz "tak" to sprawdź pomysły na oryginalne prezenty. 

Walentynki tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezencie dla ukochanej osoby i jak to zazwyczaj bywa, wielu zmaga się z problemem: "co kupić?". Postanowiliśmy więc przyjść z małą pomocą. Wybraliśmy kilka ciekawych pomysłów na walentynkowe prezenty z naszej oferty dla ukochanej osoby, które dzięki możliwości personalizacji grawerem laserowym są niepowtarzalne.
      
       Kubek z grawerem
       Zaskocz partnera i podaruj mu praktyczny prezent na walentynki! Prawdą jest że kubki to bardzo popularny upominek na wiele różnych okazji, ale jeśli wymyślisz ciekawy wzór i dodasz coś od siebie – stworzysz unikalny kubek którym na pewno zaskoczysz drugą osobę. Jeśli nie wiesz jak przygotować taki projekt nie przejmuj się wykonamy go dla Ciebie wystarczy, że go opiszesz a my zajmiemy się resztą.
      
       Pióro i długopis 
       To wspaniały prezent na Walentynki - wygrawerujemy Twoją dedykację po obu stronach wybranego modelu pióra i długopisu, dzięki czemu będziesz mógł wyrazić więcej. Przy zakupie długopisu lub pióra w naszym sklepie grawer gratis.
      
       Tabliczki
       Masz już prezent, ale chciałbyś coś dodać? Wygrawerujemy i wytniemy dowolny kształt na laminacie grawerskim lub drewnie. Grawerujemy również na szkle i butelkach.
      
       Statuetka dla zakochanych
       Szklana statuetka, na której możemy zamieścić przesłane przez Ciebie wasze inicjały, imiona, miłosny wierszyk. Obdarowana osoba z pewnością doceni ten miły gest. Piękna dekoracja, gotowa do postawienia - nie wymaga montażu ani klejenia. 
      
       Kalendarz książkowy z grawerem
       Czy terminarz musi mieć nudną pustą okładkę? Nic z tych rzeczy! Podaruj komuś bliskiemu kalendarz z grawerem stworzonym indywidualnie, a z pewnością przykuje uwagę i zaciekawi każdego, kto go zobaczy oraz pozwoli rozpocząć każdy dzień z uśmiechem na twarzy obdarowanej osobie. 

      
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe
       Jurex Artykuły Biurowo-Szkolne

       82-300 Elbląg, al. Grunwaldzka 2/B11
       e-mail: jurex.elblag@wp.pl jurex.laser@wp.pl
      
www.jurex.osaa.com.pl
       tel. 55 237 08 14

      
---------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej