UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czego Polak oczekuje ? Ma już dawno dość byłych i obecnych rządów tak PO jak PIS a z drugiej strony jest sceptyczny na zmianę ? Najlepiej niech tacy wietrzni parlamentarzyści jak pierwsza z brzegu Ślesińska- Katarasińska 82 lata i 40 rok w sejmie ! Czy tego chcecie czy nowych i młodych myślących nowocześnie, zgodnie z wyzwaniami obecnych czasów. Jestem zwolennikiem zmniejszenia sejmu o połowę posłów bo i tak biorą kasę tylko za przycisk zgodny z wolą szefa. Jestem za maksymalną dwukrotną kadencją ! Świat nam ucieka bo stoimy w miejscu i żyjemy wręcz, rocznicami, wzajemnymi oszczerstwami, szukaniem haków by opozycję zamknąć w lochu.... itp. Jak nie damy szansy tylko z góry przekreślamy nowe wyzwania, nowych chcących zmian to nienarzekajmy na PoPis. Moim zdaniem powrót Tuska zaostrzył nienawiść między Polakami, jego chęć pomsty idzie w parze z tym co robi Kaczyński. Gdyby Trzaskowski przejął ster po wyborach prezydenckich to dziś daję głowę że zgoda na wspólną listę byłaby otwarta ? Chęć dominacji zniechęcił młodych polityków do współpracy na zasadzie pantoflarza. Niech siła Platformy sama zdobędzie wystarczającą ilość głosu by rządzić polską. A jeśli wygra ponownie PiS należy uszanować głos wyborcy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Alians(2023-04-28)
  • @Alians - Stare zgredy mlodszych nie dopuszczają bo nie mają wstydu i dna w d.... e bo ciągle im mało i stąd dusimy się w tej samej atmosferze!!!!! I czasach juz minionych tylko nie tu
  • @Alians - Dodaj likwidację Senatu. Odnośnie Trzaskowskiego to mam o nim zdecydowanie negatywne zdanie. Leń, obibok i narcyz. Niech zostanie w Warszawie dla dobra Polski
  • @Alians - Nie "wietrzni"( no może ze względu na wiek trochę tak, gdyż mają niekontrolowane oddawanie gazów), lecz wieczni...
Reklama