UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prowadząca - Twoje "cześć" (dziś dalej nie wytrzymałem), powoduje odruch wymiotny i chaotyczne ruchy myszką w celu zamknięcia przeglądarki. Portel, proszę zmieńcie tą panią.
  • Ludzie ludziom gotują taki los. Nic nigdy nie spada z nieba. Zaczyna się od przyzwolenia na takie zachowanie i bezcelowe obrażanie innych. Nie lubisz, nie oglądasz. I całkiem po zs nawiasem jest to czy ja lubię czy nie. Po prostu nie masz prawa tak pisać. Skoro filmik są dodawane to widać mają wzięci. Nic tu nie jest dodawane bezcelowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    LucynaŁupina(2022-04-02)
  • @LucynaŁupina - Lucyna łupina z Zatorza weźmy twoją sytuację pod lupę. Przeszkadza ci jazda L-ek po osiedlu to zachowaj to dla siebie. Gdzieś musza uczyć się jeździć.
  • Jazda L-ek nigdy mi nie przeszkadzała. A Ok drugie nietrafiony argument: porównując L-ki na które nie mam wpływu i nie mogę przesunąć ich palcem. I wejść w następny artykuł . Jest jedno podobieństwo - nie podoba mi się jedna szkoła jazdy to idę do drugiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    LucynaŁupina(2022-04-02)
  • @LucynaŁupina - Przeszkadza Ci Tusk, nie pisz o tym!
Reklama