UWAGA!

Nauka tańca na emeryturze

Elbląg, Nauka tańca na emeryturze
(fot. nadesłana)

Seniorze, zastanawiasz się jak aktywnie spędzać wolny czas? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia tańca towarzyskiego dla par 60+. Nowa sekcja startuje już w sobotę 2 lutego w CT „Promyk” o godzinie 15.

Taniec towarzyski to aktywność fizyczna, która jest jedną z najlepszych sposobów na zachowanie dobrej formy, kondycji i zdrowia. Osoby, które regularnie uczęszczają na treningi tańca towarzyskiego poprawiają jakość swojego życia, zapobiegają rozwojowi chorób układu krążeniowego, oddechowego czy otyłości. Taniec pomaga wyeliminować stres i uwalnia od codziennych napięć, rozluźnia, poprawia samopoczucie oraz wyzwala młodzieńczy temperament.
       - Uczęszczanie na zajęcia tańca towarzyskiego sprzyja nie tylko zdrowiu, ale również nawiązywaniu nowych znajomości, utrzymywaniu kontaktów towarzyskich i rozwijaniu hobby. Wspólne treningi to również mnóstwo pozytywnej energii oraz zastrzyk sił witalnych – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”
       Nauka tańca towarzyskiego obejmuje tańce standardowe, m.in. walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, oraz tańce latynoamerykańskie - samba, cha cha czy jive. Treningi prowadzone są przez doświadczoną instruktorkę z wieloletnim stażem.
       Zajęcia nowej sekcji tańca towarzyskiego dla seniorów startują w sobotę 2 lutego o godzinie 15 w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów.
      
       Pełna oferta i harmonogram zajęć dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl
       Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
       tel. +48 55 611 01 30/40
       tel. kom. +48 609 977 220
       e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama