UWAGA!

Nie ryzykujmy, chodzi o nasze zdrowie!

2014-09-26
07:00
 

Kiedy boli bark, drętwieją ręce, a ból w klatce piersiowej nie daje spać... wtedy liczy się czas i fachowe podejście do Twojego problemu. Właśnie taką – szybką i profesjonalną- pomoc oferuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Nasza Przychodnia”. Teraz placówka rozszerza swoją działalność i proponuje całkiem nowe usługi medyczne w ramach nowo uruchamianych, prywatnych gabinetów specjalistycznych.

Grupę specjalistów tworzą ludzie, którzy doskonale znają ludzkie ciało, a przy tym są delikatni i wiedzą, że pacjent to nie tylko kości i mięśnie, ale istota, która czuje, cierpi i potrzebuje pomocy. Właśnie tacy lekarze przyjmują w „Naszej Przychodni”. Potrafią sprawdzić co złego dzieje się w organizmie, oferują również skuteczne leczenie, zgodne z najnowszymi wytycznymi i osiągnięciami wiedzy medycznej. To wszystko w komfortowych warunkach i w wybranym przez Ciebie terminie.

 

Od 1 października w prywatnych gabinetach specjalistycznych przychodni „Nasza Przychodnia” uzyskasz pomoc z zakresu kardiologii, neurologii, neurochirurgii, a także ortopedii i chirurgii. Czeka na Ciebie grono cenionych specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń w swoich dziedzinach.
       To właśnie tu będzie można skorzystać z konsultacji, leczenia ostrego i przewlekłego bólu metodami nieinwazyjnymi, unieruchomienia. Możliwe również będzie wykonanie EKG wraz z interpretacją wyników, podanie dostawowe leków czy usunięcie szwów.
       Specjaliści gabinetów prywatnych przygotowali atrakcyjne zniżki na wszystkie usługi dla każdego, kto w „Naszej Przychodni” zdecyduje się na wybór lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach usług refundowanych przez NFZ.
      
       Zainteresowany? Szukaj szczegółów na stronie internetowej przychodni.
      
      

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
       Nasza Przychodnia

       ul. Żeromskiego 2b

       Rejestracja telefoniczna odbywa się od godz. 9 do 16
       Tel: 55 233 47 55
      
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 8 do 18

      

       -------Artykuł sponsorowany-------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej