UWAGA!

Niekorzystne warunki atmosferyczne a straty rolne

Komunikat Departamentu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w związku z pismem Wojewody Warmińsko–Mazurskiego w sprawie zasad postępowania w przypadku wystąpienia szkód w uprawach rolnych, zwierzętach gospodarskich i środkach trwałych wykorzystywanych do produkcji rolnej, a spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Departament Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Elblągu uprzejmie informuje, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, w następstwie których nastąpiłyby w/w straty, zainteresowani rolnicy z terenu miasta Elbląg proszeni są o zgłaszanie tych zdarzeń na wniosku dostępnym w Urzędzie Miejskim w Elblągu (pokój nr 242) w terminie do 10 dni od dnia ich wystąpienia.
       Zgłoszenia te stanowić będą podstawę do wystąpienia do Wojewody Warmińsko–Mazurskiego w sprawie powołania Komisji, która rozpozna i dokona oszacowania strat w gospodarstwach.
      
Anna Kleina, Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • K. .. a, mi, jak zerwie dach, to kto zapłaci? Dlatego ubezpieczam się!!! Te nieroby ze wsi, zawsze ciągną od Państwa, im już nie zależy na uprawie. Unia dopłaca do ziemii, państwo zapłaci za deszczyk i opłaci KRUS. Ich ustawa pracy do 67 roku życia jeszcze nie obowiązuje! Bambry do roboty!
 • Dokładnie zgadzam się z przedmówcą, czy obrodzi czy nie i tak kasiuta siedzi. A jak lamentują w telewizji....... Bambry
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_65492(2012-08-13)
 • dlaczego nie koszą zboża, przy siódemce całe pola są nie pokoszone, no chyba, że się czeka na gradobicie !!!!! żeby dostać odszkodowanie to się lepiej opłaca niż praca w polu, prawda panowie rolnicy ?!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  agronom(2012-08-19)
Reklama