UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tak tak wina Pisu wiadomo, bo jak nie było Pisu u władzy to było szczęście ludu robotniczego miast i wsi, nikt nie pił wódy, nikt nie ćpał, nikt nie kradł, nikt nie bił żony, dzieci były czyste i spasione, w silnikach bulgotała 98 super +, a z kranu leciał dżony wolker, trzeba było zwalniać policjantów, sędziów, klawiszy, 20 mln polaków z całego świata wróciło do tego szczęsliwego kraju, drogi były naprawiane asfaltem z arabi saudyjskiej, a srebrem wykładano chodniki bo nie było co z nim zrobić, każdy miał złoto w domu i na sobie, dolary ludzie ze szczęścia wyrzucali przez okna, skarbówka sie nikogo nie czepiała bo i o co, wszyscy mieli zdrowie i amerykańskie zęby, górale przestali wypasać owce bo owce wyjeżdżają na wakacje nad morze, tak było tak było przyszedł pis i wiadomo co
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    jest fajnie(2020-01-17)
  • Wygrałeś pivo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Z i e l a r z (2020-01-18)
  • Zniesmaczona jesteś Hahaha
  • @jest fajnie - wygrales piwo! To troche za malo. Ale ladnie pojechales.Na chwile zamknalem oczy ,poczulem jak powoli miod splywa na moje skolatane serce , zlapalem za rekaw Jaska Wedrowniczka , mowie stoj zobacz , czy widzisz to samo co ja- sypnalem lodu, wzielismy dwa lyki, tuz obok przemknal zloty Jaguar z rury powialo zapachem Chanel no.5 , wtem ktos lokciem szturnal mnie i poczulem smrod zgnilych jaj " panie Druska koncowy cza wysiadac" oznajmil menel z buzka podobna do Szwejka.
  • Dzisiaj to mogę poczuć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jasmin(2020-01-18)
Reklama