UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niepełnosprawni i praca

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej proponuje osobą niepełnosprawnym bezpłatne określanie predyspozycji zawodowych.

Centrum umożliwia spotkanie z psychologiem, który po przez specjalne testy proponuje niepełnosprawnym określenie preferencji zawodowych, zainteresowań, określenie wybranych uzdolnień i cech osobowości przydatnych w pracy zawodowej oraz określanie przeciwwskazań do poszczególnych zawodów i specjalności.
     Ponadto badanie predyspozycji zawodowych może pomóc w poznaniu samego siebie, ocenie możliwości przeniesienia posiadanych umiejętności na inne sfery aktywności zawodowej, ewentualnie decyzji o zmianie zdobytego już zawodu.
     Zgłoszenia osób zainteresowanych określeniem predyspozycji zawodowych Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przyjmuje osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 14.00 przy ul. Bema 54 w pokoju 105. Osoby niepełnosprawne mogą zgłaszać się również pod nr tel. 2360360 wew. 272.
Michał Weiss
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Taka pomoc niepełnosprawny warta jest mniej więcej tyle co funt kłaków, przecież wszystkim wkoło wiadomo że pełnosprawnych nikt nie potrzebuje a kto zatrudni niepełnosprawnego jak młodzi, wykształceni, zdolni i ambitni nie mają pracy. Więc po co ktoś się sili na takie bzdety, więcej panie i panowie urzędnicy stąpajcie po ziemi nie wymyślajcie za pieniądze podatnków bzdurnych przedsięwzięć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Realista(2003-03-13)
 • Niepełnosprawne jest pisanie autora- błędziki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Belferek(2003-03-13)
 • tam sa chyba schody i pare pieter - o ile mnie pamiec nie myli...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2003-03-13)
 • To jest oferta standardowa kierowana do wszystkich zainteresowanych, w tym do niepełnosprawnych. A przy okazji - są również niepełnosprawni młodzi, wykształceni, zdolni, ambitni - i chcą pracować. Uwierz mi Realisto, że wielu ludzi chorych i niepełnosprawnych ma i duże zdolności w różnych dziedzinach, i wykształcenie. Muszą tylko więcej wysiłku włożyć w jego zdobycie, bo metody bywają niekonwecjonalne.
 • ....a,moimzdaniem badanie predyspozycji zawodowych osób niepełnosprawnych napewno im niepomoże w zatrudnieniu.Ale napewno wspomoże kieszenie osób prowadzących te badania.Moim zdaniem jest to przesłanka do wyprowadzenia państwowych pieniędzy/ na wątpliwy cel/ do prywatnych kieszeni.Czyż nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na pomoc społeczną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kondor(2003-03-13)
 • a dlaczego by nie ?? niech niepelnosprawni poznaja swoje zawodowe predyspozycje , niech ktos na tym zarobi , i co z tego ? najwazniejsze abysmy zdrowi byli
 • Badanie predyspozycji zawodowych niepełnosprwnych ma rację w "normalnym" kraju a w naszych realiach doprowadzi ich tylko do głębszej frustracji bo pracy jak nie mieli to i po tych badaniach napewno mieć nie będą. Życzę zdrowia i pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Realista(2003-03-14)
 • niepełnosprawny też czlowiek jak inni, tylko z jakimś defektem. Tylko nieczęsto wdrapie się na wysokie I piętro - NIEREALNE.Komuś zabrakło wyobraźni... Może dożyjemy czasów, że wszyscy będą mieli równe szanse. jak slucham jak niektórzy bajdurzą, to myślę,że też coś im dolega. a poza tym to całe gadanie - to taka laurka okolicznościowa, każdy chce być dobry w 2003 roku dla niepełnosprawnych - łapią punkty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  małosprawny(2003-03-14)
Reklama