UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Treść wielu komentarzy wykazuje jak niski poziom kultury jest u naszych mieszkańców. Życie w miastach wymusza szereg ograniczeń i zachowań zmierzających do zapewnienia w miarę komfortowych warunków bytu. Stąd należy uwzględniać takie elementy jak walka z hałasem, zanieczyszczeniem czy naruszeniami warunków bezpieczeństwa. Te opinie napawają smutkiem, bo wykazują brak zaangażowania w poprawie warunków życia. A to właśnie od tego wiele zależy. A trzeba wiedzieć, że w cywilzacji miejskiej ograniczenia w ruchu drogowym stanowią istotny element w poprawie tak pojmowanego komfortu i w większości państw są one akceptowane. Niestety u nas wciąż nie mają zrozumienia i spotykają się z zajadłą krytyką.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 25
  meksyk?(2019-11-29)
 • Są inne metody rządzenia niż nakazy i zakazy, oraz wyciąganie naszej kasy. Tym bardziej nie przemyślane zakazy, które nie powodują poprawy a czasami wręcz odwrotnie. Rządy polegają na tym by dzięki decyzją społeczeństwo chciało jeździć wolniej, by chciało segregować śmieci etc. A np. wprowadzając opłaty (za co kolwiek) społeczeństwo powinno "coś" dostać w zamian, albo chociaż myśleć, że "coś" z tego ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 0
  Tomasz85(2019-11-29)
Reklama