UWAGA!

Nowe place zabaw

Przy sześciu przedszkolach: nr 21 oraz 29 na osiedlu Zawada, nr 24 na osiedlu Nad Jarem, nr 33 przy ul. Królewieckiej, nr 19 przy ul. Ślusarskiej oraz przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 przy ul. Polnej, gdzie mieści się Przedszkole Specjalne powstaną nowe place zabaw.

Przy elbląskich przedszkolach będzie również bezpieczniej, dzięki realizacji programu "Bezpieczne Przestrzenie". W ramach praktyk uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych zaproponowali przeprojektowanie terenów zielonych przy wymienionych placówkach. Realizacja (roboty ziemne, nasada nowej zieleni) nastąpi na jesieni, a środki na ten cel w wysokości 30 tys. zł przeznaczy Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Budowa nowych placów zabaw pochłonie 225 tys zł.
       - Bardzo się cieszę, że to również dzięki moim sugestiom podczas debat budżetowych udało się zabezpieczyć środki na ten cel. - powiedział Radny Robert Turlej.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Oczywiście można liczyć na dokument w którym zostanie rozliczona ta kwota na poszczególne koszty?
 • Miejsca dla rowerów, teraz nowe place zabaw. Brawo dla uczniów szkoły ! Właśnie dzięki takiej aktywności, zasadzie drobnych kroczków możemy NASZ Elbląg zmienić na piękniejszy i atrakcyjniejszy dla innych Polaków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mieszkaniec Zawady(2012-07-24)
 • dla innych Polaków?; ) a co z innymi nacjami?; )))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Aspartam E951(2012-07-24)
 • nie widze sensu robienia jakichkolwiek zmian na polnej, to co jest jest w dobrym stanie, pewnie zmian nie bedzie i kasa tez zniknie
 • A ja bym chciała żeby taki plac dla dzieci miasto zrobiło na ul. Dalekiej. Tylko że urząd miasta niestety ma nas gdzieś dla niego nie liczą się obrzeża Elbląga tylko sam środek miasta
 • .. ale za daleko na Daleką.
 • Ale tam też mieszkają małe dzieci i nie mają się gdzie bawić
 • .. i tu się zaczyna problem rodziców, nie państwa, chyba że dzieci są państwowe a nie rodziców.
 • Dzieci są rodziców ale to państwo nalega aby było więcej dzieci i co one mają się nudzić niech im chociaż zapewnią jakąś rozrywkę
 • Tu Oliwier spełniaj swoje powołanie.
 • NAD JAREM nie ma kompletnie żadnego miejsca chociażby w połowie przypominającego t. zw"PLACU ZABAW", żadnych bujawek, huśtawek, drabinek a o zjeżdżalniach to już zapomnieliśmy od paru dobrych lat. .. Wychowuje drugie dziecko i przez lata muszę dosłownie latać po innych dużo lepiej wyposażonych osiedlach. Nikt nie wymaga nie wiadomo czego tylko podstawowe elementy do zabawy dostępne dla dzieci które mieszkają na osiedlu. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MIESZKANIEC...(2012-07-25)
 • Dokladnie urzad miasta nie interesuje sie tez maluchami na kosciuszki nie maja totalnie gdzie sie bawic te biedne dzieci laza po chodnikach i maluja kreda bo nic innego nie ma jest wielki plac PRZY 4 OGOLNIAKU JEST NAWT PLAC ZABAW GDZIE PIJAKI MOGA PISC PIWO NIC TAM NIE ROBIA STRACH DZIECKO WPUSCIC. ZEBY SIE NIE POKALECZYLO!
Reklama