UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A dla mnie ta konstytucja to w Polsce bezwartościowy papier, którym można sobie... Wiadomo. Co z tego, że konstytucja NIBY gwarantuje wolność skoro wszędzie tylko zakazy. Np. Nie można sobie wypić browara w parku, nie można zapalić trawy. A dla porównania Niemcy w końcu zmądrzały i od 1 kwietnia zalegalizowano trawę. Można posiadać, zapalić na ulicy, itd. A browara na ulicy można wypić od dawien dawna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    Kkkkk1(2024-05-03)
  • @Kkkkk1 - Ja nie wiem, czy gdziekolwiek można zapalać trawę, skąd takie pomysły? Jesienią to plaga wypalanie traw, na szczęście karalne. Chyba za dużo tego piwa wypijasz i na ulicy jeszcze byś chciał. Niemcy to chyba zmądrzeli, a zmądrzały Niemki. Porównaj teraz interesujące ciebie wątki do Arabii Saudyjskiej.
  • @Kkkkk1 - A swoją drogą cała twoja wolność to nawalić się jak szpadel. Niewiele od siebie i życia wymagasz.
  • Wiedziałem, że ktoś napisze przygłupawy komentarz w tym stylu. Po pierwsze czemu zakładasz, że myślę tylko o tym aby się nawalić? Gdzie to napisałem? Uroiłeś to sobie i tyle. Równie dobrze ja teraz mogę napisač, że Twój sens życia to siedzieć cały dzień przed telewizorem. Jedno piwo wypite w parku to daleka droga do nawalenia się. Druga sprawa, mam prawo do swojego zdania w kwestii wolności i tyle. Ty masz prawo do swojego. Jeśli Twój sens wolności to zakazy to ok, Twoja sprawa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Kkkkk1(2024-05-03)
  • Do Arabii Saudyjskiej??? A co według Ciebie tam lepszego? Religijni fanatycy gdzie kobiety muszą być opatulone od góry do dołu w płachty. I alkoholu nic nie mogą kupić bo zakazany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Kkkkk1(2024-05-04)
Reklama