UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest jeden sposób ! jest droga w kazimierzowie gminna droga ale jakiś ... postawił sobie tam bramę bo niby teren prywatny wjazd. Wjechać mozna na tą droge koło hotelu wodnik. I tam był by świetny obiazd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MaciekzEG(2015-04-09)
  • Też to wyczaiłem pojechałem od strony radomskiej (satelity pokazują że to droga, tylko jak się wjeżdża na ta drogę tood razu można zobaczyć znak teren prywatny) i od razu mnie z tamtąd pogonili. Nawet google topokazuje że tam drogi nie ma !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wrażliwy(2015-04-09)
  • Wrażliwy... wejdź na www.youtube.com Burak gonił mnie jak chciałem sprawdzić tę drogę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MaciekEg(2015-04-09)
  • To po uj tam wjeżdżasz, skoro to teren prywatny? Powinien ci gość dla wypróbowania mordę obić.
  • Morde to ja ci mogę obić jak chcesz. Prywatna to droga nie jest tylko i wyłącznie gminna. Znak w d* może sobie wsadzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MaciekEg(2015-04-10)
  • Spróbuj szczęścia, tylko potem nie płacz i filmików na yt nie wrzucaj
  • A to pewnie ty mnie goniłeś !!!! ha smieszny koleś jestes zanim ty bys mnie dotkną to zestarzał bym sie. Juz nie bądź taki cwaniak bo kłócić sie nie bede z kimś kto ma takie podejście. UWAŻAJCIE NA TEGO GOŚCIA BO TO CO ZROBIŁ NA DRODZE POWIATOWEJ I BLOKOWANIE INNEGO AUTA TO NIC INNEGO JAK NA POLICJE SIE NADAJE !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MaciekzEG(2015-04-10)
  • W czym masz problem? Zgłoś na policję zamiast szczekać w necie. W dodatku gimbus analfabeta.
  • Jak na razie, to ty tu synku cwaniakujesz. A teksty rodem z piaskownicy zachowaj dla kolegów. I ortografię popraw.
  • szkoda że nie miałeś kamerki z tyłu jak jechałeś przez to podwórko?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Wrażliwy(2015-04-11)
  • A więc tak droga gminna jest do rowu !!!! Byłem w urzędzie gminnym i ten cwaniak co mnie gonił to mógł i g. .. zrobić !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MaciekzEG(2015-04-12)
  • Kiedy synku byłeś? W sobotę czy w niedzielę?
  • Frajer przejechał gościowi przez środek podwórka i jeszcze pyszczy.
  • Zacznijmy że nie przejechałem przez podwórko a dojechałem jedynie do rowu !!! DO MIEJSCA GDZIE KOŃCZY SIE DROGA GMINNA !!! Jak coś nie pasi to pojadę na policje z tym filmem i zobaczymy kto tu bedzie piszczał
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MaciekzEG(2015-04-13)
  • To jeszcze płaczku nie pojechałeś? Tylko pokaż im cały film, od momentu jak wjechałeś od Radomskiej. A teraz kwękolisz że tylko do rowu dojechałeś? Coś się synku plączesz w zeznaniach, więc daruj już sobie i nie pogrążaj się.
  • No ale nie napisałeś płaczku, kiedy to byłeś w tym urzędzie? W sobotę czy w niedzielę? Rozumiem, że ktoś Ci otworzył specjalnie?
  • Następna "uprzejmie donoszę" z kamerką.
Reklama