UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kompedie!!!!! a co ty kąpieesz sie wyłacznie w domu? jak tak to nie wypowiadaj sie za wiekszość ktora woli dotychczasowy 2 pod względem wielkosci akwen ktorym moze sie sławic, kąpac sie do woli dla ludzi z mniejszej społecznosci? co w tym złego? miec sławe, oraz dać mieszkańcom uboższym dostęp do integracji? ujanij sie i zobaczymy czy kiedykolwiek nie kompałeś się w innych wodach za które można powiedzieć ze to ściek!!!!! wypier. .. .j z tymi tekstami bo niemyty chyba jesteś !!
  • Radzę sobie przypomnieć czemu był ten basen zamknięty bo chyba przez ten syf była tam bakteria to skoro tak bardzo chcą się kąpać to do kumieli zapraszam to była ta sama woda a późnej pytanie czemu mam chorobę skóry ? Jak ma ten basen być to niech chociaż pobierają opłaty 2 zł to będą pieniądze na czyszczenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ogarciulusu(2015-12-23)
  • Ja byłem na basenie na dolince i naprawdę 7zl ulgowy to są małe pieniądze za takie basen gdzie są 3 sauny baseny, jacuzzi, i jeszcze za nowy basen to nie duży a jak brak pieniędzy to do roboty znaleźć pracę jest łatwo tylko trzeba chęci mój kolega w 7 dni znalazł prace za 9 zł za 1 h a ma skończone liceum i bardzo dobrze zdana maturę z matematyki rozszerzenonej 98%
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tygkiff(2015-12-23)
  • Ja byłem na basenie na dolince i naprawdę 7zl ulgowy to są małe pieniądze za takie basen gdzie są 3 sauny baseny, jacuzzi, i jeszcze za nowy basen to nie duży a jak brak pieniędzy to do roboty znaleźć pracę jest łatwo tylko trzeba chęci mój kolega w 7 dni znalazł prace za 9 zł za 1 h a ma skończone liceum i bardzo dobrze zdana maturę z matematyki rozszerzenonej 98%
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Tygkiff(2015-12-23)
Reklama