UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Obradowali powiatowi radni

Elbląg, Stypendia zdolnym uczniom wręczył starosta elbląski Sławomir Jezierski
Stypendia zdolnym uczniom wręczył starosta elbląski Sławomir Jezierski

Dziesięcioro uczniów pasłęckich szkół odebrało podczas piątkowej (18 kwietnia), XIII sesji Rady Powiatu stypendia naukowe. Radni pożegnali również swoją koleżankę Genowefę Kwoczek, która odeszła ze stanowiska wiceprzewodniczącej Rady, by objąć urząd wójta gminy Elbląg.

Podczas sesji, która odbyła się w ubiegły piątek w nowej sali konferencyjnej starostwa elbląskiego, Rada Powiatu w Elblągu przyjęła sprawozdanie z wykonania budżetu za 2007 rok oraz udzieliła absolutorium Zarządowi Powiatu.
     - Radni wysłuchali również sprawozdań: Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Elblągu o stanie sanitarnym powiatu elbląskiego w 2007 Roku oraz z działalności Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu, Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Powiatowego Urzędu Pracy – informuje Anna Dawid, rzecznik prasowy starosty elbląskiego. - Uroczyście pożegnano Genowefę Kwoczek, która odeszła ze stanowiska wiceprzewodniczącej Rady Powiatu i została wójtem gminy Elbląg.
     Podczas sesji starosta elbląski wręczył uczniom stypendia za I semestr roku szkolnego 2007/2008. Otrzymali je: Tomasz Brodnicki, Agnieszka Ćwiklińska, Katarzyna Dudkiewicz, Mateusz Jakimowicz, Anna Konopka, Karolina Kowalczyk, Aneta Lachowicz, Wojciech Sacharczuk, Łukasz Zajło - uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku oraz Adam Rębowski uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama