UWAGA!

Ochotnicy z Krzewska na podium

 
Elbląg, Ochotnicy z Krzewska na podium
(fot. nadesłane)

W sobotę stadion Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie był jednym z najbezpieczniejszych miejsc na Warmii i Mazurach, bo w rywalizacji o miano najlepszych w zawodach sportowo-pożarniczych stanęły naprzeciw siebie reprezentacje czołowych OSP z naszego województwa. Zaszczytu reprezentowania powiatu elbląskiego po raz kolejny dostąpili druhowie z OSP Krzewsk oraz dziewczyny z OSP Zwierzno.

Po zaciętej rywalizacji i prowadzeniu po sztafecie ostatecznie zajęliśmy fantastyczną trzecią lokatę (na 20 drużyn). Gratulujemy całej drużynie i wyrażamy ogromną radość z faktu, iż czas poświęcany na ciężkie treningi nie idzie na marne.
       Liczymy na to, że swoją postawą po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy dobrze wyszkoleni, by pełnić naszą misję i zasługujemy na porządne narzędzia do ratowania życia ludzkiego. Mamy nadzieję, że władze lokalne przychylą się do naszego wniosku o wymianę wiekowego samochodu pożarniczego na podwoziu Stara 244, pamiętającego początki lat 80. ubiegłego stulecia.
      
OSP Krzewsk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Samochód z lat 80 w straży? A co robi rada gminy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OSPJelonki(2014-09-22)
 • A o tym, że dziewczęta zdobyły 5 miejsce na 13 drużyn oraz, ze pierwszy raz miały zaszczyt wziąć udział w takiej uroczystości to już nie watro pisać, bo to Zwierzno ? Im też przydał by się nowy sprzęt albo chociaż umundurowanie, które ośmiesza naszą gminę a nie ją reprezentuję; / Radzę się nad tym porządnie zastanowić i podjąć jakieś działania co do tej jednostki, zważając na grupę żeńską; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  czynnyobserwator(2014-09-23)
Reklama