UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mamy owoce m, in działania tego forum i rozsiewania przez długie miesiące bzdur przez zawodowych imbecyli: maseczki nic nie dają, lockdown to bzdura, wirus to lekka grypa, plandemia wymyślona przez Gatesa, szczepionki to trucizna, epidemia nie istnieje itd itd. Codziennie od roku w 99% zalew takich treści i ludzie czytając to mają pomieszane w głowach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    50
    yelou(2021-03-25)
  • @yelou - Jeżeli komentujący portel to opiniotwórcze grono mające wpływ na zdrowo myślących ludzi to gratuluję logiki. Ogarnij, że to jest normalny wirus. Bliźniak ostrej grypy, która 97-98% nie położy do ziemi. Czytając to co piszesz mamy raczej wysyp tumanów ślepo zapatrzonych w rząd. To Wasza wina drodzy rodacy, wszystko zależy Was, od społeczeństwa itp itd. Taka jest narracja rządu tymczasem co oni zrobili, żeby zapobiec eskalacji wirusa ? W kościele pełnym ludzi transmisja wirusa idzie aż żal patrzeć. Na granicach od marca 2020 nie robimy nic, żeby ograniczyć napływ potencjalnie chorych. A liczba osób podróżujących w wakacje do Polski, potem na Święta, tych stęsknionych za maminym bigosem to szła w dziesiątki tysięcy. Niemcy to właśnie ogarnęli. Test minusowy i tak co wjazd co tydzień jeśli sprowadza samochody czy służbowo jeździsz.
  • @yelou - Słuchaj imbecylu. Jakbyś nie pluł swoją śmieszną teorią na lewo i prawo, zamykając się na słuchanie kogokolwiek, to byś się dowiedział, że wielu ludzi, którzy mówią, że jest to zaplanowana akcja, albo że to lekka grypa, w żadnym wypadku nie podważa istnienia tego wirusa. Bo jakbyś imbecylu poczytał, to takie wirusy są od dawna i kto wie, może nawet na niego chorowałeś (chociaż z pewnością miałeś też okazję chorować na głowę z tego co widzę). Do dziś zmarło 50tyś. osób od początku, policzę Ci teraz ile to procent w skali kraju, bo sam sobie na pewno nie poradzisz. A więc tak, zmarł jeden promil społeczeństwa, nie wiem, czy wiesz co to promile, to napiszę Ci cyferkami. To tyle: 0,001.Z tego z pewnością spora część nie zmarła na wirus bezpośrednio, więc można by z tej ilości sporo ująć (może słyszałeś o lamentach foliarzy, że ludzie umierali na zawał a wpisywano im covid). Tutaj podam Ci ciekawostkę, wysil się proszę i zapamiętaj, może dasz radę. Nigdy, nigdy nie wpisywano ludziom przyczyny śmierci jako grypa, mimo że teoretycznie ludzie od niej umierali. Ciekawe co? A teraz ciekawsze jest to, że nagle zmieniono zasady i jednak można umrzeć od takiego wirusa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    hdfhsdfhsd(2021-03-25)
  • @yelou - Był taki przypadek mocno skomentowany przez ludzi, gdzie rozpisywano się szumnie o 30-paro letnim facecie, który zmarł na covid. Wiesz, że niby taki młody. .. Szybko jednak osoby, które tego człowieka znały sprostowały, że w miedzyczasie leczył się też na raka? Nieźle co? I myślisz, że na co zmarł? Jeśli rzeczywiście myślisz, to ogarniesz, że wpisali mu covid. Jak uważasz. .. czy ludzie wywaleni przez dzisiejsze śmieszne restrykcje na postojowe (lub ryzykujący byciem zwolnionym)z takich MediaEx, albo Euro RT AG, którzy dymają tam za marne grosze, myślą o tym, że gdzieś na drugim końcu kraju z kartonu umiera jakiś starszy schorowany człowiek? Ja wierzę, że mają to gdzieś, a wiesz dlaczego? Bo mają potężny kredyt na mieszkanie, ogromny czynsz, dzieci, które muszą wyżywić i może nawet nie wierzę, ale jestem pewny, że mają to gdzieś, bo koniec końców liczy się ich własne przetrwanie. Nie pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    hdfhsdfhsd(2021-03-25)
  • @yelou - Co raz mniej logiczne twoje komentarze. Zapytaj chorych ilu nosiło maseczki a zobaczysz jak one są skuteczne. Jestem przeciwnikiem zakazów. Tylko dlatego że sąsiad niedbajacy o siebie zachorował to wszyscy mieszkańcy nie mogą opuścić klatki ? "Chorusy"powinny się schować a normalni powinni normalnie żyć. Kilka krajów zanegowalo lockdowny i ludzie żyją normalnie a służba zdrowia daje rade
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Marek kk(2021-03-25)
  • @yelou - Oni to zamykanie msja zaplanowane Zaplanowane zniszczenie gospodarki Zlikwidowanie prywatnej działalności PZU już szykuje się do przejęcia sektora fitness Wypuszczają swoje karty coś na zasadzie multisportu A później przejmą większą część siłowni!!!I tak będzie z hotelami gastronomia Iitp. Robią to we współpracy z Ministerstwem Zdrowia Czy Wy jeszcze tego nie widzicie? ?????
  • @yelou - Merkel nakazała to tak będzie!!!!! Może jakieś szybkie wybory polecam wirus będzie w odwrocie.
  • @yelou - Jeszcze do niedawna byłam oburzona na wszystkie teorie covidowo-spiskowe, ale im dłużej to trwa tym mocniej nad tym się zastanawiam. Że wirus jest, przekonałam się osobiście. Na szczęście przeszłam w miarę łagodnie. Jednak im dłużej to trwa, tym bardziej mnie różne rzeczy zadziwiają. A najbardziej dziwi mnie niezaprzeczalny fakt istnienia kilku szczepionek i brak ich dostępności. Chyba powinno być teraz priorytetem produkować mega dużo szczepionek, żeby szybko nas zaszczepić? Gdyby WIELKIM tego świata zależało na zakończeniu pandemii, to by negocjowali z koncernami farmaceutycznymi, aby poszczególne rządy wykupowały prawo do produkcji szczepionki od koncernów szczepionkowych, nawet za mega duże pieniądze, tak aby koncerny były finansowo usatysfakcjonowane. Wówczas szczepienia szłyby błyskawicznie. A skoro jest tak jak jest, to komuś na tym zależy, żeby trwało to kilka lat. Musi ta pandemia trwać kilka lat, aby społeczeństwo znowu było tylko dwuklasowe - biedni i bogate elity. Chyba komuś na tym zależy by zniszczyć klasę średnią. No bo kto ma pracować u bogatych i na bogatych. Można więc podejrzewać, że pandemia jest na rękę wszystkim rządom - umierają ludzie chorzy na inne ciężkie choroby i ludzie starzy. Dzięki temu odciążone zostaną systemy emerytalne i zdrowotne. No i dzięki rygorom pandemicznym łatwiej kontrolować obywateli. Takie moje nowe przemyślenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Pesymistka(2021-03-25)
  • @Pesymistka - "A najbardziej dziwi mnie niezaprzeczalny fakt istnienia kilku szczepionek i brak ich dostępności. "Być może opracowanie szczepionek i ich wyprodukowanie to nie to samo co produkcja cegieł. Domyślam się, że to rzecz dość skomplikowana i zna się na tym dosłownie garstka najlepszych specjalistów na świecie. Przecież jeszcze jesienią nasi profesorowie kazali zapomnieć o szczepionce jako o marzeniu przyszłości: nie mieściło im się w głowach, że może to nastąpić tak szybko. Z produkcją pewnie jest podobnie. Zasypanie koncernów górą dolarów niewiele pomoże, skoro brak infrastruktury przemysłowej, by wyprodukować leków na skalę niespotykaną w dziejach świata. Pewnie w niewielu miejscach na świecie taka produkcja jest w ogóle możliwa. "Musi ta pandemia trwać kilka lat, aby społeczeństwo znowu było tylko dwuklasowe - biedni i bogate elity. "Nie rozumiem w jaki sposób trwanie pandemii doprowadzi do podziału akurat na dwie klasy, a nie np na trzy, siedem lub 249? Oczywiście taki podział na biednych i bogatych to można wskazać zawsze i wszędzie. "Można więc podejrzewać, że pandemia jest na rękę wszystkim rządom - umierają ludzie chorzy na inne ciężkie choroby i ludzie starzy. "Jeden Wielki leży w szpitalu (Gowin), drugi to samo (Trzaskowski), kilku Wielkich ledwo się z choroby wykaraskało (Komorowski, Kwaśniewski)itd. Nie sądzę, by ta pandemia była po ich myśli
  • @yelou - Naprawde nie wiesz jak pandemia spowoduje ze pozostaną tylko te dwie klasy społeczne? Przez restrykcje średnie firmy wpadną, zostaną tylko wielkie koncerny, w których reszta będzie zapieprzac. Mowiac o WIELKICH nie myślałam o takich zwykłych politykach, lecz ludziach którzy mają wpływ na cały świat. Serio uważasz, że inne koncerny farmaceutyczne nie posiadają możliwości produkcyjnych wybalezionych szczepionek? Gdyby zależało im bacratowaniu ludzi i swiata, to by rozszerzyła możliwość produkcyjna zawierając różnego rodzaju umowy na produkcję szczepionek w innych fabrykach. Lecz im zależy na pieniądzach, dlatego nie zamierzają dogadać się w tej kwestii.
  • @yelou - Ale jeszcze żaden z tych naprawdę wielkich nie umarł! A zwykli ludzie umierają!
  • @yelou - Nieźle was tam szkołą. Wrzuciłeś do jednego wora oszołomów gadających o braku pandemii i szkodliwości masek ze zwolennikami teorii, popartej masą wypowiedzi Gatesa, nagrań i analiz, o tym, że on jest jedną z osób, która za tym stoi. Numer stary, jak świat.
  • Ależ to są bzdury na resorach. Jeszcze parę tygodni temu cały internet huczał, że szczepionki są za wcześnie, a przez to nie przetestowane dobrze, a teraz piszą, że wszystko dzieje się za wolno. Skąd możesz wiedzieć, że obecne tempo wprowadzania szczepionek jest za wolne? A może jest w sam raz? Albo bardzo szybkie? To tylko takie puste gadanie, bo nie wiesz, jak się produkuje szczepionki, co jest potrzebne do ich wyprodukowania, jaki czas jest wymagany do wypełnienia wielu procesów, ażeby wyprodukować szczepionkę. Nie wiem, czy inne koncerny farmaceutyczne posiadają możliwości produkcyjne, i ty też tego nie wiesz, więc tylko wyssałaś sobie z palca tą teoryjkę. Co do podziału na biednych i bogatych, jeśli zakład fryzjerski zamkną na 2 tygodnie, to potem fryzjer nie może wziąć nożyczek i z powrotem zacząć ciąć? Jeśli chodzi o sklepy, to te duże właśnie są najczęściej zamykane jako pierwsze i one dostają najmocniej w tyłek, podczas gdy małe osiedlowe działają bez przerwy. Więc jest dokładnie odwrotnie, niż sobie wyobrażasz
  • @yelou - Twoj belkot jest gorszy niz tego Kilinskiego. Zaszczep sie w koncu i do piachu
Reklama