UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oddaj 1 % podatku na ETK

2020-02-27
Aktualizowany 2020-02-27 10:30

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne jest jednym z najstarszych stowarzyszeń działających w Elblągu. Powstało w 1966 r. i od początku jednym z zadań statutowych jest wspieranie i promowanie lokalnych twórców, działaczy kultury, środowisk kulturotwórczych, a w szczególności uzdolnionej młodzieży.

Program stypendialny „Promocje” ma już ponad 100 beneficjentów, którzy pozyskane w ten sposób wsparcie finansowe przeznaczają m.in. na kursy mistrzowskie, zakup instrumentu, wydanie płyt czy książek. Od kilku lat jest finansowany przede wszystkim z wpływów z 1 %. Stypendia są wręczane każdego roku w listopadzie na „Koncercie Donacyjnym”, który jest też okazją do podziękowania darczyńcom. W ostatnich latach naszymi stypendystami byli m.in. Ada Krawczuk, Karolina Kardas, Magdalena Garbecka, Krzysztof Narodowski, Robert Furs i zespół „Banda Czworga”.

 

---- komunikat płatny ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej