UWAGA!

Oddaj biustonosz, walcz z rakiem!

2014-10-06
13:00
 

Jeśli nie są dopasowane bardziej szkodzą niż pomagają. Teraz możesz pozbyć się niechcianego, starego biustonosza, wspomóc walkę z rakiem, a do tego otrzymasz specjalny kupon! Elbląski salon Neomi przyłącza się do akcji marki Panache i zaprasza klientki do udziału!

Staniki w służbie zdrowiu!
       Elbląski salon Neomi przyłącza się do ogólnopolskiej akcji marki Panache, która już po raz trzeci poprzez kampanię Dotykam- Wygrywam nawołuje kobiety do tego, by oddały sfatygowane, stare biustonosze i tym samym wsparły walkę z rakiem piersi.

 

W ten sposób wspierane są działania stowarzyszenia „Polskie Amazonki Ruch Społeczny”, a zyski ze sprzedaży przeznaczone zostaną na rzecz bezpłatnych badań piersi realizowanych przez PARS.
      
       Przynieś, wesprzyj, zgarnij bon

       Przejrzyj więc szuflady, sprawdź co pasuje, a co nie i biegnij do Neomi. To właśnie tam znajdziesz kosz na bieliznę, gdzie możesz wrzucić stary stanik. W zamian otrzymasz nie tylko satysfakcję, ale i bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z ofert marki Panache.
       Bądź jak Katarzyna Cichopek-Hakiel, Aleksandra Kisio, Anna Gzyra, Maria Góralczyk,Krystyna Kofta, Magdalena Modra, Natasza Urbańska, Daria Widawska, Aleksandra Mikołajczyk, Małgorzata Potocka-Nowicka, Elżbieta Romanowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Szostak, Ewa Wojciechowska, Grażyna Wolszczak, a także jak jeden jedyny pan w tym gronie, czyli Artur Chamski, którzy przyłączyli się do akcji i prężnie ją wspierają.
      
       Dopasowane znaczy zdrowe
       Elbląski salon Neomi od lat uświadamia kobietom jak ważne jest noszenie dopasowanego stanika, bo właśnie stąd bierze się wiele problemów zdrowotnych. Jak pokazują badania 80 proc. kobiet nie potrafi odpowiednio dobrać biustonosza. Nie bądź jedną z nich! Przyjdź, sprawdź ofertę, a przede wszystkim zainwestuj we własne zdrowie.
      


      

       Bra-Fitting Salon
      
NEOMI
       ul. Studzienna 23-24 A
       Stare Miasto, Elbląg
       tel. 602 788 353
      
      
------------Reklama----------
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej