UWAGA!

Odeszła ikona elbląskiego dziennikarstwa

 
Elbląg, (kadr z mat. filmowego)
(kadr z mat. filmowego)

Wspaniały człowiek, który praktycznie przez całe swoje życie zajmował się dziennikarstwem sportowym. Dla wielu był, jest i będzie ikoną tej profesji. W niedzielę rano odszedł od nas Andrzej Minkiewicz. Zmarł w wieku 70 lat.

Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zgadzam się z tym, że jest ikoną. Ale dodam od siebie, ze życie to nie jest przejście przez puste pole. Człowiek napotyka różne przeszkody a niekiedy się wywraca. Przypomnę, że w okresie stanu wojennego, dziennikarze zgrupowani w SDP w oddziale w Gdańsku, zaprotestowali. Stowarzyszenie rozwiązano. Do nowo utworzonego przyjęto posłusznych reżimowi. tzw. " łamistrajków. " Na czele stowarzyszenia stanął Andrzej Minkiewicz. Wspominam, . aby ta postać była bardziej wyrazista. Nie traci pamięć o Człowieku gdy służy obiektywnej ocenie postaci. Cześć Jego Pamięci. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Tobiasz(2014-03-04)
 • Smutne. Bede na pogrzebie
 • Pracowałam z Panem Andrzejem Minkiewiczem, przez kilka lat był moim przełożonym. Wspominam Go jako człowieka życzliwego, otwartego, o wielkiej kulturze osobistej, pełnego energii i pasji. Jego odejście zaskoczyło mnie, bo chociaż słyszałam o problemach zdrowotnych Pana Andrzeja, to sądziłam, że mając w sobie tak wielki apetyt na życie, potrafi sobie z nimi poradzić. Niestety. Odszedł za wcześnie. Ta wiadomość bardzo mnie poruszyła i zasmuciła. Wypowiedź " Tobiasza" jest nie na miejscu, świadczy o niedojrzałości i nieznajomości realiów lat 80.Bardzo współczuję pani Halince Minkiewicz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JaninaPazio(2014-03-04)
 • Zaledwie tydzień upłynął między dwoma pogrzebami, wcześniej pana Ryszarda S. rówieśnika pana Andrzeja M. obaj Zamechowcy, Ten pierwszy przebywał w stanie wojennym w wiezieniu, ten drugi - wysługiwał się prasie reżimowej jako (am) A więc ciszej nad tą trumną !
 • " ikona elbląskiego dziennikarstwa" tylko telewizja elblaska mogła wymyslic taki banał haha
Reklama