UWAGA!

Odszedł Henryk Laska

5 marca odszedł na spoczynek ś.p. Henryk Ignacy Laska (ur. w Bydgoszczy, w 1933 r.) , magister inżynier mechanik, absolwent Politechniki Gdańskiej. Uhonorowany złotymi odznaczeniami: Zasłużony Pracownik Zamechu, Zasłużony dla Energetyki. wieloletni członek Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetycznej.

Pożegnanie zmarłego nastąpi w dniu 12 marca o godzinie 10.30 na Cmentarzu "Srebrzysko" w Gdańsku Wrzeszczu - Nowa Kaplica.
      
Rodzina i najbliżsi
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. Jaka szkoda, że odszedł wybitny fachowiec, konstruktor turbin produkowanych w Zamechu, w Elblągu, współtwórca polskiego przemysłu turbinowego. R. I. P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  0
  zamechowcy(2014-03-08)
 • Wybitny fachowiec, ostoja Zamechu, wspaniały człowiek. Cześć jego pamięci. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie PS. To Ten co uczył Niemców gramatyki niemieckiej !!!
 • Mówiono o Nim Dżentelmen Laska. Miał swój niedościgniny styl, był perfekcjonistą w każdym calu. Podziwiałem Go za niezwykłą umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych, za partnerstwo, za swobodę - finezję, z jaką posługiwał się językami obcymi. Szkoda, wielka szkoda, że odszedł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Krzysztof44(2014-03-14)
 • Jednych uczyl niemieckiego innych angielskiego. Dużo sie nauczyłem przy Panu Henryku. Wspanialy czlowiek, niech odpoczywa w pokoju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Marcin71(2014-10-01)
Reklama