[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oglądaj sesję Rady Miejskiej na żywo!

Dzisiaj na drugiej w tej kadencji sesji zbiorą się elbląscy radni, którzy podejmą m.in. decyzję o 30-procentowych podwyżkach opłat dla mieszkańców za wywóz odpadów. Jakie jeszcze decyzje zapadną? Przekonaj się, oglądając transmisję na żywo, prowadzoną przez telewizję Truso TV. Początek obrad o godz. 10. 

 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • Wszyscy w komentarzach narzekają że podwyżki..... Ruszyć się i iść na sesję i im to wygarnąć
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 1
  (2018-12-20)
 • E . Komuch wybrał komucha więc niech płacze i płaci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 5
  Grzegorz199(2018-12-20)
 • Teraz pan prezydent, skoro za pomocą dyrektorsko-urzędniczych słupów ma większość w radzie spowoduje, że obniżą nam się koszty i poprawi jakość życia, unormuje wysokie koszty ogrzewania, bo zmodernizuje Epec, zniesie opłaty dla chorych ludzi za parkowanie pod szpitalem, sprawdzi i nawróci trucicieli, palących w piecach śmieciami. , zadba o nauczycieli, pracowników sądu, rozliczy się z Cleanerem. Teraz będzie raj, bo już po wyborach, a pomogą mu w tym, nie szczędząc sił zatroskani o los mieszkańców pan senator Wcisła i pani poseł Gelert. Wszystkie swoje pieniądze oddadzą, byle wyborcom było lepiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  15 3
  (2018-12-20)
 • Może coś z górą Chrobrego ustalą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 7
  Narciarz(2018-12-20)
 • Glosowaliscie,chcieliście to macie nich wam do, ,,,la ile się da podwyżki na wszystko. Może was to nauczy cepy. Referendum blisko i pa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 5
  (2018-12-20)
 • Ten prowadzący to jakiś obcokrajowiec, języka polskiego nie zna? Tragedia i bełkot. Zdania sklecić nie potrafi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  (2018-12-20)
 • Przynajmniej teraz jest ktoś, kto gorzej duka od wróblewskiego. Elbląska elyta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2018-12-20)
 • sprawozdanie pracy prezydenta miasta i dyrdymały o kalendarzu robionym przez uczniów, to się wróblewski napracował
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  (2018-12-20)
 • i jeszcze w spotkaniu opłatkowym brał udział ha ha celebryta i elyta
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 2
  (2018-12-20)
 • Ta rada miasta to jakaś porażka. .. no ale sami sobie wybraliśmy. .. ehh. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  kwach(2018-12-20)
 • Jaką decyzję podejmą odnośnie podwyżek, Pani Krystyna Urbaniak, przewodnicząca Komisji Finansowo - Budżetowej. Wieloletni były członek Rady Nadzorczej SM Nad Jarem. Aktualna przedstawicielka mieszkańców Okręgu 1,czyli też Zawady ? ( 132 głosy poparcie do RM, weszła za Panią Mikulską 997 głosy ). Której zależy na pomocy starszym osobom, tak się zadeklarowała na Zawadzie. Czy przyczyni się do podwyżki czynszów na osiedlach i w całym mieście ? Podobnie inni Radni ? Czy dalej będą zubożały portfele o najniższych dochodach ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 1
  ATUT.(2018-12-20)
 • Kiedy wiadukt nad Browarną przy zjeździe z mostu Unii Europejskiej? Korek aż do Fiata sięga! Kiedy północno wschodnia obwodnica ? Korki na Bema, Saperów, Kościuszki, Krolewieckiej coraz większe!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 1
  (2018-12-20)
Reklama