UWAGA!

Oni pokierują Centrum Rekreacji Wodnej

 
Elbląg, Na CRW trwają ostanie prace
Na CRW trwają ostanie prace (fot. Michał Skroboszewski)

Adam Krause będzie kierował Centrum Rekreacji Wodnej, a głównym specjalistą ds. technicznych będzie Marcin Jezierski. Wyniki konkursów potwierdzają wcześniejsze nieoficjalne informacje, że to właśnie tych dwóch kandydatów było faworytami rekrutacji.

Adam Krause ma 39 lat, dotychczas m.in. był menadżerem w jednym z podelbląskich hoteli, wcześniej specjalistą ds. marketingu w przedsiębiorstwie Góra Chrobrego a także w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, przed laty komendantem elbląskiego hufca ZHP, nadal działa w harcerstwie. Był jedną z czterech osób, która wystartowała w konkursie na kierownika powstającego Centrum Rekreacji Wodnej przy ul. Moniuszki i jak wynika z nieoficjalnych informacji, faworytem do tego stanowiska.
       Z kolei Marcin Jezierski ma 41 lat, będzie pełnił obowiązki głównego specjalisty ds. technicznych w CRW. Jest z wykształcenia inżynierem, od 2009 roku pracował jako inspektor nadzoru serwisu w firmie związanej z branżą gazową. Był jedną z trzech osób, która złożyła ofertę na konkurs.
       - W poniedziałek odbyły się rozmowy w kandydatami, po których zapadła decyzja o wyborze kierownika CRW i głównego specjalisty ds. technicznych. Jeszcze nie wiadomo, od kiedy rozpoczną pracę, okaże się to w najbliższych dniach – poinformował nas Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Konkurs na oba stanowiska ogłosiło Centrum Sportowo-Biznesowe, które zgodnie z zarządzeniem prezydenta Elbląga, do końca roku będzie zarządzać Centrum Rekreacji Wodnej. Trwa konkurs na jeszcze jedno stanowisko na nowym kompleksie basenów, do 10 sierpnia oferty mogą składać kandydaci zainteresowani pracą logistyka.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama