UWAGA!

Open Air Day w Królewie Malborskim

 Elbląg, Open Air Day w Królewie Malborskim przyciąga tłumy fanów lotnictwa
Open Air Day w Królewie Malborskim przyciąga tłumy fanów lotnictwa (fot. Michał Skroboszewski, arch. porteEl)

Na co dzień niedostępna dla cywilów 22. Baza Lotnictwa Taktycznego w Królewie Malborskim otworzy się dla odwiedzających. W sobotę (9 czerwca) lotnicy zapraszają na Open Air Day. Będzie można obejrzeć pokazy powietrzne, będzie też wystawa sprzętu Sił Powietrznych, Wojsk Lądowych, samolotów sportowych i turystycznych. Będzie też wymarzona pogoda, szykuje się więc gorąca sobota.

Na takie wydarzenia fani lotnictwa czekają z niecierpliwością i zacierają ręce z zadowolenia. Na co dzień niedostępna dla cywilów 22. Baza Lotnictwa Taktycznego w Królewie Malborskim w sobotę otworzy się dla odwiedzających. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji na ziemi i w powietrzu.
       Będą więc pokazy grupy skoczków spadochronowych, prezentacja grup rekonstrukcyjnych, wystawa sprzętu Sił Powietrznych, Wojsk Lądowych, samolotów sportowych i turystycznych, pokaz sprzętu służb mundurowych.
       Spektakularnie zapowiadają się pokazy dynamiczne samolotów:
       godz. 11.30 - TS-11 Iskra, Formacja 3xAT3
       godz. 14 - TS-11 Iskra, Formacja 3xAT3, MiG-29 i Su-22.
      
       Od godz. 10 do 18 atrakcji nie zabraknie. Impreza każdego roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem więc drogi dojazdowe do Królewa korkują się. Warto pomyśleń więc o podróży pociągiem, która z Elbląga trwa ok. 20 minut.
      
A

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • chociaż raz Portel informuje przed imprezą a nie po
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  45
  5
  hamulcowy(2018-06-05)
 • szczera prawda ich artykuły zawsze są po imprezie
 • Trochę mało pokazów lotniczych jak na imprezę lotniczą. Czyż by LOTOS przestał już sponsorować imprezę i zabrakło funduszy na paliwo do myśliwców?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  3
  httttttt(2018-06-05)
 • Proszę nie czepiać się redakcji o dość późne zamieszczenie tejże informacji. Impreza ta zawsze odbywała się w ostatni weekend sierpnia. Wojsko w tym roku postanowiło zorganizować ją już w czerwcu, wprowadzając zamieszanie. Pozostaje tylko życzyć wszystkim dobrej pogody.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  19
  j2333(2018-06-05)
 • Zawsze informował przed, więc skąd taka opinia.
 • No to omijać szerokim łukiem droge na Malbork. Dzieki za przypomnienie.
 • redaktor Zawsze informujemy przed, wystarczy nas systematycznie czytać
 • polecam wszystkim zainteresowanym udziałem w tym pikniku podróż pociągiem. Organizatorzy zwrócili się do PKP o zwiększenie ilości wagonów w ich składach pociągów. Szybko i bez korków na drodze:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  1
  j2333(2018-06-05)
 • Ja elblązanin co roku jestem na pokazach i informuję wczesniej swoim wpisem w imprezach. Nie licze na żadne redakcje szukam imprezy lotniczej w googlach.
 • dobrze ż top lotnisko blisko i jest taka fajna impreza bo w Elblągu jest lotnisko i kicha. Imprezy lotnicze tylko olsztyn i mazury. Dziadostwo.
 • Ja też zawsze widzę relacja na portelu po imprezie, a zapowiedzi jakoś nie widać. Wchodząc w ten artykuł myślałem, sobie, no super, znowu po imprezie informują a to zaskoczenie. Wielu moich znajomych narzeka na to samo, że informujecie po, albo dosłownie przed imprezą :) więc nie jest to odosobnione zdanie. Problem może być w tym, że nie macie jakiegoś logicznego, dobrze widocznego kalendarza nadchodzących wydarzeń :) Trzeba wchodzić w kalendarz, wybierać dzień i sprawdzać. Dajcie kontener z nadchodzącymi imprezami (plus 7 dni) na każdej stronie z możliwością konfiguracji tematyki imprez względem upodobań wybranych na zarejestrowanym u Was koncie :) takie coś byłoby przydatną rzeczą :)
 • @parowka - Masz na samej górze ikonę imprezy. Tam znajdziesz wszystko. Wystarczy trochę się ogarnąć.
Reklama