UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • co to znaczy, ,decyduje się urodzić chore dziecko' ' ?? Mój syn ma autyzm, który dopiero został zdiagnozowany w wieku 3 lat, jakbym wiedziała, że będę miała chore dziecko, nie wiem czy bym urodziła, to jest praca 24h, no chyba, że jest w szkole ale i tak na każde wezwanie trzeba dziecko odebrać bo ma atak, czy nauczyciele nie mogą sobie poradzić z dzieckiem, teraz jeszcze strach, że zabiorą świadczenie pielęgnacyjne. .. .. jestem matką z wykształceniem ale poświęciłam się dziecku, żeby w miarę funkcjonowało w społeczeństwie. .. .. to jest osobista walka o dziecko albo pójdzie się do pracy i się realizuje a dziecko zostaje same sobie i oddaje się do szkoły specjalnej. .. .. albo poświęca siebie dla niego, logopeda, psycholog, psychiatra, neurolog, zajęcia w ośrodku trwające 3,5 h, masakra. .. ale to mój wybór !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    mamaautysty(2014-08-11)
  • Proszę pani ma pani racje to jest pani wybór i nie rozumiem dlaczego pani obciąża konsekwencjami swojego wyboru innych. Dlaczego moje dzieci mają pracować na utrzymanie pani i pani chorego dziecka. Prawda rzadko jest przyjemna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    Teżmatka(2014-08-11)
  • Stare przysłowie mówi, że nie należy nikogo oceniać, jeśli nie pochodziło się w jego butach. Nie rozumiem, dlaczego krytykuje się osoby wychowujące dzieci niepełnosprawne czy opiekujące się osobami chorymi za tenże wybór. Szczególnie, że los bywa przewrotny i okrutny i nigdy nie wiemy, czy sami nie będziemy w takiej sytuacji. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy z odwagą i poświęceniem (bo są one konieczne) poświęcają się swoim bliskim niekoniecznie rezygnując z pracy oraz dla wszystkich inicjatyw na rzecz niepełnosprawnych. Dla placu zabaw też.
  • Czy Pani teżmatka zamieniła by się z rodzicem dziecka autystycznego?! Nie sądzę. .. .Nie zdaje sobie Pani sprawy z tego co Pani wypisuje.
  • Czytam Pani komentarz i brak mi słów. .. Niepełnosprawność z wyboru a jeśli nie ma wyboru. .. A nie zdaje sobie Pani sprawy że w każdej chwili to Pani może mieć dziecko niepełnosprawne i co w tedy. .. A jeśli przejdzie Pani na opiekę nad nim bo będzie Pani widziała jakąś nadzieję że może uda się wrócić dziecku do świata ludzi zdrowych. .. Wtedy takie cienkie komentarze że Pani i Pani dzieci ograbiam czy też naciągam bo biorę pieniądze. .. Oddanie dziecka do jednostki specjalistycznej też kosztuje Państwo i uważa Pani że wtedy są mniejsze koszty i wtedy nie naciągałabym wszystkich. Jak w ludziach dużo zawiści a przydałoby się trochę empatii bo życie potrafi być przewrotne. ..
Reklama