UWAGA!

Opłatek służb mundurowych garnizonu Elbląg.

 
Elbląg, W spotkaniu opłatkowym wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych garnizonu Elbląg
W spotkaniu opłatkowym wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych garnizonu Elbląg (fot. nadesłane)

Wczoraj (18 grudnia) w Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej odbyło się spotkanie opłatkowe służb mundurowych garnizonu Elbląg.

Z inicjatywy dowódcy 16 Dywizji, generała dywizji Janusza Bronowicza, tegoroczne spotkanie zostało zorganizowane wspólnie przez wszystkie służby mundurowe naszego miasta – Policję, Straż Pożarną, Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Urząd Celny oraz jednostki i instytucje wojskowe garnizonu.
       W uroczystości wzięli udział między innymi wiceprezydent Elbląga Adam Witek, posłowie Elżbieta Gelert i Leonard Krasulski, starosta powiatu elbląskiego Sławomir Jezierski, ordynariusz Diecezji Elbląskiej bp dr Jan Styrna, przedstawiciele świata kultury i oświaty, kombatanci, byli żołnierze dywizji, duchowieństwo, przedstawiciele instytucji, firm i zakładów pracy w Elblągu oraz żołnierze, funkcjonariusze i pracownicy cywilni służb mundurowych Elbląga.
       Dzielenie się opłatkiem, życzenia, wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie kwintetu orkiestry Wojsk Lądowych z Elbląga oraz zespołu wokalnego „Caro” z klubu 16 PDZ wypełniły to niepowtarzalne, przedświąteczne spotkanie.
      
por Danuta Jetka, oficer prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Sami kapelani i generałowie. A gdzie ci, to tworzą prawdziwe wojsko?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Szynka(2012-12-19)
 • A Pan Prezydent Elbląga zapewne w Dubaju ?.
 • Prawdziwe wojsko?To takowe w polsce istnieje? Na razie to w polsce mamy ponad 100 tyś, armię pasożytów karmionych naszą pracą, po co nam to?
 • Generałowie zginęli w katastrofie Casy i Tupolewa. Armia jest bezbronna. To co pozostało to jedynie wydmuszka. Wystarczyłby pluton mudzahedinów z Afganistanu żeby nas podbić. Czuje się mało komfortowo i bezpiecznie w naszej Polsce. Polityka Sikorskiego przypomina mi tę prowadzoną przez Józefa Becka w 1939 r. z tym że tamten się unosił a ten w tej chwili chodzi na kolanach.
 • opatek "czrnych" słuzb mundurowych. .. gdyby tak przywołac artykuł prasowy z minionej epoki komunistycznej/ to tylko zamiast sekretarzy PZPR SA DZISIAJ 'KAPELANI. .a tak reszta ferajny ta sama. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pamietnik(2012-12-19)
 • Jasne, po co nam armia, po co nam policja, po co nam straż pożarna? A przecież wszyscy oni noszą mundury. Czasem warto pomyśleć i zapoznać się z ortografią i składnią niż pisać różne niekoniecznie mądre wypotki.
 • Ortografisto co to są wypotki ja sie pytam?
 • kabany się goszczą, a wojsko w polu.
Reklama