UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bolszewicki Katoliku, nie dawaj na Orkiestrę i nie korzystaj ze sprzętu zakupionego przez Orkiestrę nawet jak będziesz umierał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    apell(2016-01-10)
  • Sluchaj koles,nie wmawiaj mi ze nie mam prawa korzystać ze sprzętu szpitalnego. Jak słyszę teksty że nie mam prawa w szpitalu do niczego bo to wszystko WOŚP kupiła to mnie pusty śmiech ogarnia.To na co ja ZUS i kupe skladek od lat place? Co do jurka to polecam Ci lekturę wyroku ze Złotoryji,z ktorego wynika ze to kretacz.A Ich nowe hasło to powinno brzmiec Się Ma !
  • Bo to jest tak że nie ma krzty logiki w tym co piszesz bo jesteś amebą. Skoro Owsiak kradnie to nie bierz udziału w przestępstwie nie korzystaj ze sprzętu. Sprzętu zakupionego za moje pieniądze bo się nie dokładasz zwyczajnie skoro podnosisz głos przeciw to nie bierz udziału całkowicie, nie czerp żadnych benefitów. A skoro Zus od lat wkłada tobie i milionom polaków coś brzydkiego w pupę, potem do buzi nooo i tak dalej to idź się im pożal. Czemu nie pytasz ZUS-u skąd ma ten pseudo biurowiec w którym się mieści - przecież to też za twoją kasę! Przecież każdy powinien żyć powietrzem żywić się porostami i chodzić w jutowym worku żebyś był zadowolony AMEBO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    BobaFett(2016-01-10)
Reklama