UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak wam się Owsiakowe akcje nie podobają to jak zachoruje rodzina lub wy mam propozycję. Do pieca na trzy zdrowaśki - a od sprzętu który MY POPIERAJĄCY AKCJE sobie kupiliśmy i na który się złożyliśmy wara wam patafiany. Fajnie sobie siedzieć w domu i pisać że ktoś co źle robi - ale to nic nie da :) Wszystkich którym się dzisiaj wieczorem zachce ruszyć z domu pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    BobaFett(2016-01-10)
  • Nie ladnie. Wy sobie kupujecie?? I nazywasz to Wielka pomoca?? Do glowy by mi nie przyszlo zeby osobie niewierzacej powiedziec ze ma nie korzystac z pomocy np.Caritasu. A owsiakowe akcje mi sie nie podobaja, i mam do tego prawo
  • Nieładnie tak dać się obnażyć. Nikt tobie niczego nie odmówi. Taka mała prowokacja kościelna amebo. Akcja jest dobrowolna więc po prostu nie bierz udziału i ją opluwaj z domu. Do osoby która napisała niżej że jestem idiotą - dziękuję/! Nie przebywaj z idiotami. weź wszystkich swoich swoich znajomych, i ich znajomych i pojedźcie sobie na jakąś wyspę. Powodzenia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    BobaFett(2016-01-10)
Reklama