UWAGA!

Ośrodek warszawskiej architektury w Pasłęku

W Pasłęku powstanie ośrodek doświadczalny wydziału architektury Politechniki Warszawskiej, w którym prowadzone będą m.in.: warsztaty, seminaria i akcje ekologiczne.

Ośrodek powstanie w ciągu dwóch najbliższych lat. Teren udostępniła uczelni gmina Pasłęk. W korespondencji radiowej z wicestarostą i byłym burmistrzem Pasłęka Maciejem Romanowskim rozmawia Marta Hajkowicz.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Proponuję na otwarcie seminarium zaprosić inż. archit. Ka...... go, który tak "trwale i pięknie" oszpecił stare miasto w Pasłęku. Tym samym architektura centrum Pasłęka nawiązuje do "socjrealistycznej (nowohuckiej), irkuckiej, etc. urody Warszawy". Takim architektom powinno się nakazać, by do końca życia jeździli "Syrenką" ewentualnie "maluchem", a nie rozpychali się w Mrecedesach.
  • Mylisz nazwiska i daty. Mgr inz. K. zastal juz punktowce i plaskosciowce na starym miescie. W jednym z nich mieszkal przez dluzszy czas. Powstaly te dziela za czasow inz. Serwina. Za mgr-a Kaniewskiego rozpoczekla sie budowa kamieniczek; pierwszy ciag to piekarnia, garmazernia, krawiec, dalej cukiernik i fotograf.
Reklama