UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wierzę własnym oczom, "Polsce Narodowe Święto Zwycięstwa i Wolności obchodzone było 9 maja, tak jak w bratnim ZSRR i pozostałych krajach bloku wschodniego". W ramach przypomnienia: 1956 Powstanie węgierskie, 1956 Poznański Czerwiec, 1968 Operacja Dunaj w Czechosłowacji. Nie wiem czy warto pisać, ludzie do dziś nie rozumieją że byliśmy zakamuflowaną republiką czy kolonią, do wyboru. Przez 44 lata byliśmy sprytnie okradani przez naszych braci z wschodu. Co obecnej sytuacji to tarcia miedzy ugrupowaniami politycznymi były, są i będą. W II RP jak dobrze liczę ciągu 20 lat, 40 rządów plus przewrót majowy.
  • @1234 - Ja też jestem w szoku ale czego sie spodziewać po autorce tego felietonu, i wszystkich wyborcach PO i całej Lewicy nic mądrego. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    Rocznik89(2020-05-08)
  • @1234 - Ok. Powinnam "bratni"wziąć w cudzysłów, bo był to ironiczny cytat z ówczesnej propagandy. Nie jestem apologetą minionego systemu ani bezkrytyczną wielbicielką PO lub Lewicy. To, co się działo w okresie międzywojennym, nie usprawiedliwia tego, co jest dzisiaj. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Maria Kasprzycka(2020-05-08)
  • @Maria Kasprzycka - Jeśli chodzi o wybory prezydenckie to przypomnijmy sobie Brexit, tam też były problemy doszło nawet do upadku rządu. Nigdzie nie jest słodko.
  • @Maria Kasprzycka - Ja nie twierdzę że bezkrytyczną ale jednak zwolenniczką tych pachołków Berlina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Rocznik89(2020-05-08)
  • @Maria Kasprzycka - Nie usprawiedliwiam okresem międzywojennym, chcę zwrócić uwagę co było przed wojną, a jakie były konsekwencję każdy wie. Nie znam dokładnie tematu co do rządów na uchodźstwie, ale z tego, co mi się obiło o oczy to tam też był potężne kłótnie i to też pomogło w powstaniu PRL. Trudno w krótkim komentarzu wszystkie te wielowątkowe sytuacje opisać. Wydaję mi się, że my Polacy popadamy w skrajności albo jest białe albo-czarne koloru szarego nie uznajemy.
  • @Rocznik89 - Kiedyś tak, dzisiaj nie preferuję żadnego ugrupowania. W każdym są ludzie, których lubię i cenię, w każdym też mnóstwo doklejonych karierowiczów. Doceniam prospołeczne działania PIS i proeuropejskie nastawienie PO. Dlatego wybieram ludzi, nie szyldy partyjne. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Maria Kasprzycka(2020-05-08)
  • @1234 - No to się całkowicie zgadzamy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Maria Kasprzycka(2020-05-08)
  • @Maria Kasprzycka - To taj jak Gowin on ciągle w szpagacie.
  • @Maria Kasprzycka - To niedobrze:)Jeśli ma być ciekawa dyskusja, poglądy powinny się ścierać, aczkolwiek nikt nie powinien barykadować w swoim światku. Powinniśmy też dopuszczać argumenty z drugiej strony. Gdy zaczniemy wszyscy chóralnie śpiewać to samo, będzie niedobrze. Więc proszę spodziewać się klina pod następnym felietonie:)Pozdrawiam!
  • @1234 - Nie ma sprawy. Lubię dyskusje, ale te prawdziwe. Z argumentami, a nie wyzwiskami. Generalnie lubię pogadać z osobami o odmiennych poglądach, bo to ciekawsze niż przytakiwanie. Czekam zatem niecierpliwie na strzał. Miłego weekendu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Maria Kasprzycka(2020-05-08)
  • @Maria Kasprzycka - A ja nie preferuje w ogóle PO niszczenie Polskiego przemysłu np stoczni kopalń przez Tuska który jest zdrajca Polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Rocznik89(2020-05-08)
  • @Rocznik89 - Przecież to za PiS sprzedali Stocznię Gdańską ukraińskiemu koncernowi ISD w 2006 roku.
Reklama